Narzędzia Amigabit PowerBooster za darmo

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Amigabit Power Booster – to płatna wersja pakietu składającego się z ponad 25 narzędzi przeznaczonych do kompleksowej optymalizacji, konserwacji i naprawy komputerów działających pod kontrolą systemów Windows.Program czyści rejestr usuwając niepotrzebne i wadliwe wpisy, defragmentuje dyski/partycje, usuwa pliki śmieci, optymalizuje pamięć RAM, usuwa niepotrzebne i osierocone skróty, pozwala łączyć/dzielić pliki, szyfruje pliki, odzyskuje przypadkowo skasowane dane, wyszukuje i usuwa duplikaty plików, kasuje pliki bez możliwości odzyskania, zarządza menu kontekstowym, optymalizuje połączenie internetowe, chroni prywatność użytkownika podczas surfowania w internecie i wiele więcej.

Program również pozwala wykonać kopie zapasowe zainstalowanych sterowników, dzięki czemu w przyszłości będzie można je łatwo przywrócić.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
1 PC licencja na 1 rok (koszt $ 19.95) i całkowicie za darmo dla naszych członków forum w ciągu 72 godzin.
Czas trwania od 18 do 21 lipca 2013 roku.
[/quote]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Program bardzo dobry wywaliłem Tuneupa 2013 i jestem zadowolony,jest lekki przyspieszył system jak i internet,a co ważne jest po polsku,lepszy od Glary Utilities który też testowałem,polecam wszystkim
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Amigabit PowerBooster promocja na halloween

powerbooste.png


promocja w tym linku


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:szef :ok

(Aktywuj przed 05 listopada. No bezpłatne uaktualnienie.)
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Amigabit przy sprawdzaniu chkdsk twierdzi, że mam błędy na dysku. Gdy uruchomiłem wiersz polecenia z chkdsk tylko do odczytu, błędów nie wykazało. Dałem polecenie sprawdzenia przed startem systemu i to samo.

f1rrago.png


mxL5AhO.png


No i jak ufać takiemu programowi?
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
dziwna sprawa moj antywir nie daje mi wypakowac softu, i zjada mi instalke , twierdzac ze jest zaifekowana robakiem Win32 :Evo - gen [Susp] co :p :co jest? wy na to
 
Do góry