Program Ant download manager problemy z plikami

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Hej koledzy
Korzystałem z programu ADM w wersji -1.14 z GAOTD. Wszystko było fajnie do czasu
Nie wiem czy ktoś z was zna się dobrze na tym programie i miał takie przygody jak ja
1) pobieram za pomocą okienka wideo (jak streaming choćby przez IDM) film z CDA. Pl wszystko fajnie Pobiera 100% informacja zakończone chwilę później plik znika i pisze nie znaleziono plik pozostaje pod inną nazwą i innym rozszerzeniem. Tmp zamiast. Mp4 choć VLC czy MPC-HC go otworza
2) pobieram teledysk 4-5 min z YouTube w ten sam sposób. Plik ok 10MB ściąga się ponad pół godziny na internecie ok 3Mb dzieląc się na miliony fragmentow których pobieranie jest kilkakrotnie zrywanie i wznawianie aż uda się ściągnąć ten plik
Ktoś ma jakieś sugestie co z tym programem porobić czy od razu uderzać do supportu producenta
Pozdro
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Ktoś ma jakieś sugestie co z tym programem porobić czy od razu uderzać do supportu producenta
Pozdro
Abstrahujac od tego ze nie wspieramy piractwa to...
Mozesz sit & cry. Kazdy z programow sciagajacych z jutuba itp to Plug & Pray, czyli wlacz i modl sie (kto jest szybszy). Mozesz znalezc kupe "porad" jak to naprawic, ale prawda jest taka ze youtube (i CDA zapewne tez) nie podoba sie ze sciagasz sobie na dysk pliki. Dlatego KAZDY program do sciagania (IDB, Any, Youtube HD Downloader) BEDZIE mial okresowe problemy ze sciaganiem filmow z takiego serwisu.
Amen
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Dziękuję za odpowiedź i zobaczę co powie Pan developer
P. S. A co do zarzutu piractwa to jeśli serial był już emitowany w Polsce to można zawsze pobrać "na użytek wlasny" jeśli nie rozpowszechniam masowo ale to już inna historia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry