Apowersoft Video Editor za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Apowersoft Video Editor przez 20 godz.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Program pozwala w prosty sposób tworzyć własne profesjonalne filmy lub zabawne filmy amatorskie o dowolnej złożoności obejmujących różne efekty wizualne i dźwiękowe.
text.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Apowersoft Video Editor przez 20 godz
Program pozwala w prosty sposób tworzyć własne profesjonalne filmy lub zabawne filmy amatorskie o dowolnej złożoności obejmujących różne efekty wizualne i dźwiękowe.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wielkie dzięki za namiar na promocję, tym bardziej że program po polsku.
Pozdrawiam tedi13
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Abonament, licencja na rok. Znowu promocja wiązana. Nie masz konta w debilnym portalu "społecznościowym" - nie skorzystasz z promocji...
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Można też założyć u nich konto ..nie potrzebne wtedy fyby czy ćwierkacz . Mnie zainteresowało co innego . Po co wysyłają klucz jeśli nie ma go gdzie wpisać . A może tylko ja nie wiem gdzie :zawsty . Pomożecie :cray
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Można też założyć u nich konto ..nie potrzebne wtedy fyby czy ćwierkacz . Mnie zainteresowało co innego . Po co wysyłają klucz jeśli nie ma go gdzie wpisać . A może tylko ja nie wiem gdzie :zawsty . Pomożecie :cray
Jak założysz u nich konto powiązane z tym samym mejlem, na który otrzymałeś klucz to nie musisz go wpisywać. Po prostu logujesz sie na nie z poziomu programu i masz licencję ważną przez rok :szef
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Dokładnie tak.
Można też pominąć udostępnianie ich na swoich kontach. Po kliknięciu na jedną z ikon portalu pojawia się firanka zakrywająca całą stronę, z panelem do logowania na dany portal. Można to zamknąć krzyżykiem w prawym górnym rogu i mamy panel do pobierania numeru seryjnego. Ale i tak trzeba utworzyć konto na ich stronie. Program działa wyłącznie online. Odpalając program cały czas jesteśmy zalogowani na tym koncie na którym aktywował się program. Jak się z niego wylogujemy w programie to program daje do wyboru odpalenie w trybie demo albo powtórne logowanie. Bez dostępu do internetu program nie zadziała w pełnej wersji. Ale ogólnie za takie szpiegowanie nie warto nawet próbować tego. Program jest bardzo cienki. Windows Video Maker z większą ilością efektów i ładniejszym interfejsem.
Acha. Nie ma możliwości skasowania konta.
 
Do góry