OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
in exchange for sharing our latest press release we will send you an AppGuard Solo license for free.

Share this link below:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


1. You have to share the press release (it is the blue link) on social media.

2. Once you share the link using @AppGuard, you should be getting the license via email.

If you have shared the link on social media and included @AppGuard, you will receive information via direct message your social media account on how to get your free AppGuard Solo license within the next week.
info:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Info ze strony AppGuarda
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Na MT piszą, że promocja już zakończona :smutek
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Na MT piszą, że promocja już zakończona :smutek
Czytałem ale na stronie AG gdzie jest info o darmowych licencjach nic nie piszą kiedy miałaby się zakończyć.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czyli wystarczy podać imię i nazwisko, numer karty, datę ważności i numer ccv :ok
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Zamknięto promocję...nie wiem, czy nawet jej unieważniono, ale niemiły zapaszek pozostał. Szkoda.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Nie mam dowodu, ale przypuszczenia i chyba dość wiarygodne...Peter to człowiek, z którym pisałem o tej promocji i który miał oficjalną zgodę od AG na zamieszczenie promocji na Wildersach...a to jego post na zamknięcie całego wątku
Okay, I've been asked to post that the give away has been cancelled. Sorry folks. I am shutting down this thread.

Pete
Jak widac poproszono go, by powiadomił, że promocja została...no właśnie...użył słowa "canceled" czyli raczej nie zamknięta, ale raczej unieważniona(?) Nie została zakończona w zwyczajny sposób czy zamknięta, bo wpierw takiego terminu ("closed") użyto w wątku na MT, ale jak dziś patrzyłem cały wątek został z MT usunięty. Stąd moje stwierdzenie...czas pokaże, czy zadziałają klucze, które ponoć wysłano tuż na samym początku...do mnie w każdym razie taki nie dotarł do tej pory.
 
Do góry