Grafika Ashampoo® Home Design za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37277
Reakcje/Polubienia
33683
Ashampoo® Home Design 5
Ashampoo Home Design 5 zawiera wszystko, od drzwi, okien, balkonów, podjazdów, aż do instalacji elektrycznych i sanitarnych, włączając w to elementy fotowoltaiczne. Brakuje Ci elementu? Zaimportuj go. Umebluj dom według swoich marzeń, przenieś w wirtualną rzeczywistość i przygotuj dla architekta do jego zbudowania w jednym z najbardziej funkcjonalnych aplikacji na rynku!
Opis na stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

boxshot_thumb.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Po usiłowaniu rejestracji pisze, że już za wiele razy klucz licencyjny został użyty.
Zrobiłem tak:

Otwarłem edytor rejestru
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet
utworzyłem nową wartość ciągu ( prawy klawisz myszy na wolnym polu) i nazwałem go "regKey"
w Modyfikacji wpisałem klucz licencji

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet\-license-
tutaj powtórzyłem jak powyżej

w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet
tutaj także powtórka powyższego
dodatkowo w kluczu SharewareType wartość zmieniłem z"0" na "1"

Program otworzył się jako zarejestrowany, wyskoczyło okno czy czasem nie kupiłbym drugiej licencji, zamknąłem okno i mogłem używać pełnej wersji programu. Może się komuś przyda. Ja mam Windows 10 21H2.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24612
Miasto
Trololololo
Po usiłowaniu rejestracji pisze, że już za wiele razy klucz licencyjny został użyty.
Zrobiłem tak:

Otwarłem edytor rejestru
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet
utworzyłem nową wartość ciągu ( prawy klawisz myszy na wolnym polu) i nazwałem go "regKey"
w Modyfikacji wpisałem klucz licencji

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet\-license-
tutaj powtórzyłem jak powyżej

w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo Home Design 6\ash_inet
tutaj także powtórka powyższego
dodatkowo w kluczu SharewareType wartość zmieniłem z"0" na "1"

Program otworzył się jako zarejestrowany, wyskoczyło okno czy czasem nie kupiłbym drugiej licencji, zamknąłem okno i mogłem używać pełnej wersji programu. Może się komuś przyda. Ja mam Windows 10 21H2.
X lat wstecz na PZD właśnie taki sposób na rejestrację też podawałem, fajnie że jeszcze działa :):ok
 

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
Ashampoo Home Design 6:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Note on obtaining the full version: After downloading, start the setup file to install the software. In the first step you will be asked to enter a license key. Now click on the "Request free license key" button. A website opens in the browser where you enter a valid email address and then click on "Request full version key here".

Note on the duration of the promotion: The full version is available free of charge from now until at least Sunday, January 30, 2022, 11:59 pm The promotion ends as soon as the download link above is no longer active or clickable.
 
Do góry