Ashampoo Music Studio 6 - konkurs na PZD

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Do wygrania: 1 licencja na program Ashampoo Music Studio 6

Ashampoo Music Studio to narzędzie, umożliwiające kompleksowe zarządzanie multimediami w systemie Windows. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, dokonamy podstawowej obróbki dźwięku, stworzymy okładki dla naszych krążków lub zmiksujemy ze sobą wskazane utwory.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs graficzny, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki MP3 z ścieżką dźwiękową płyty Audio CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub różnymi innymi, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez port line-in, modyfikować i konwertować muzykę, a także miksować ze sobą wiele utworów oraz zgrywać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Ashampoo Music Studio wyposażony został dodatkowo w narzędzie do organizacji multimediów z funkcją automatycznego przenoszenia plików i zmiany ich nazw, a także kreowania okładek dla naszych ulubionych albumów. W przypadku tego ostatniego do dyspozycji użytkownika pozostaje wiele różnych formatów okładek. Możliwe jest również definiowanie własnych rozmiarów okładek, formatów papieru do ich wydruku itp.
dobreprogramy.pl

ashampoop.jpg



Zasady uczestnictwa:

1. Do konkursu może stanąć każdy, kto w momencie ogłoszenia konkursu już jest zarejestrowanym użytkownikiem forum. Uczestnicy zapisani po tym terminie nie mogą brać udziału w tym konkursie.
2. Proszę o pozostawienie komentarza, jaką funkcję tego programu lubisz najbardziej.


Zakończenie konkursu: 03.05.2015 o godz. 23.59.

Życzę powodzenia w losowaniu! Random.org wyłoni zwycięzców.

Nad przebiegiem konkursu czuwa komisja ds konkursów

30o.gif
1zm.gif
nm7.gif
pdl2.gif
7un.gif
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !

Fajny program :dziękuję za konkurs .

Mam ten program w wersji 5 i bardzo go lubię zwłaszcza funkcję normalizuj ( program poprawia dźwięk i sprawia że wszystkie pliki w odsłuchu mają tę sama głośność i nie są przesterowane) a także miksowanie ( można stworzyć z posiadanych przez siebie plików dźwiękowych fajny mix na imprezkę :klawik. )

Dobrze by było mieć nową wersję tego programu , dlatego też biorę udział w konkursie :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Rewelacyjna jest funkcja sortowania i porządkowania plików audio według zdefiniowanego wcześniej wzorca; np. artysta/album/utwór...utwory przenoszone są do nowych folderów z nieuporządkowanego zbioru i mamy gotową bibliotekę audio.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki za konkurs. Biorę udział.
Konwersja do innych formatów i organizacja multimediów - tego oczekuję od AMS 6.
Miałem Easy CDDA extractor, ale coś się kiepił pod Win 7 x64.
To był program rewelacja /dla mnie/- może Ashampoo go "dogoni" ? :dziwak
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
WYNIKI:

2015-05-04_01h15_52.png


Gratuluję, klucz wysyłam na PW. :francuz
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Wow - dzięki - klucz dotarł.
Wszedłem, żeby pogratulować zwycięzcy - a tu niespodzianka ... :co jest? :hura :yahoo :yahoo
Dziękuję bardzo i pozdrawiam. :piwko :piwko :piwko
 
Do góry