Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37247
Reakcje/Polubienia
33662
Ashampoo WinOptimizer 15
ppage_phead_box_winoptimizer_15.png

WinOptimizer 15 czyści i obsługuje system ze wszystkich śmieci. Nie tylko pliki tymczasowe, ale także pliki w pamięci i historia przeglądania jest usuwana, dzięki czemu zachowujesz swoją prywatność. Alternatywnie, możesz usunąć powielone pliki jak kopie zdjęć czy dokumentów znajdujących się w różnych miejscach.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Pobrałem wczoraj.Kluczyk przyszedł mailem.Próbuję aktywować...i komunikat,że klucz był aktawowany zbyt wiele razy i mogę sobie kupić itd.
Czy ktoś miał podobny problem?Na moim koncie Ashampoo klucz widnieje.Pisałem do wsparcia i CISZA.O co tutaj chodzi?
Pozdrawiam
 

patzke

Świeżak
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
34
Reakcje/Polubienia
17
Pobrałem wczoraj.Kluczyk przyszedł mailem.Próbuję aktywować...i komunikat,że klucz był aktawowany zbyt wiele razy i mogę sobie kupić itd.
Czy ktoś miał podobny problem?Na moim koncie Ashampoo klucz widnieje.Pisałem do wsparcia i CISZA.O co tutaj chodzi?
Pozdrawiam
 

patzke

Świeżak
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
34
Reakcje/Polubienia
17
potwierdzam mam założone 3 konta na Ashampoo ten sam komunikat
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Dostałem odpowiedż z supportu"this license key only works with the special edition setup file. If you do not have this setup file you can not use the license key".Moim zdaniem sobie lecą...

Przed chwilą spróbowałem jaszcze raz-zadziałało!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Jakiś link do tego "special edition setup file" by się przydał.
ten cały special edition to jest zwykły instalator tylko ma 2 pierdółki przestawione w rejestrze i dlatego nie łyka wam klucza, dawno temu opisywałem na forum co trzeba zmienić aby działało.




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań

stasiupl

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
51
Reakcje/Polubienia
2
Dzisiaj dostałem odpowiedz z pomocy technicznej po przetłumaczeniu translatorem brzmi:jest to klucz licencyjny, który jest ważny tylko w połączeniu ze specjalnym plikiem instalacyjnym. Ten plik instalacyjny znajduje się na dysku DVD, który był częścią niemieckiego magazynu komputerowego. Jeśli nie masz tego DVD z czasopismami komputerowymi, ten klucz licencyjny nie ma zastosowania.
 

AAU

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2016
Posty
100
Reakcje/Polubienia
245
Ashampoo WinOptimizer 2018 za darmo
Ashampoo WinOptimizer 2018 czyści, przyspiesza i zabezpiecza Twój system Windows. Program dba o obsługę systemu i eliminuje problemu powstałe podczas normalnego używania systemu Windows. Narzędzia do optymalizacji 1-kliknięciem usuwają pliki zapychające dyski, naprawiają skróty i czyszczą historię przeglądania wraz z plikami cookies, aby chronić Twoją prywatność. Liczne moduły pomagają analizować, dostosowywać i optymalizować system Windows. Jeśli jest taka potrzeba, ustawienia diagnostyczne i statystyczne systemu Windows mogą także zostać ograniczone w zakresie przesyłania danych do niezbędnego minimum. Narzędzia obsługi systemu pozwalają na eliminowanie niepotrzebnych plików, śladów obecności w sieci, a także błędów rejestru. Dodatkowe funkcje obsługi procesów i usług przyspieszają czas uruchomienia systemu oraz optymalizują połączenia z siecią. Program posiada także dwa moduły związane z ochroną Twojej prywatności oraz obciążenia i funkcjonowania Twojego sprzętu oraz oprogramowania. Wrażliwe dane mogą być szybko usuwane lub szyfrowane z modułem ochrony hasła. Wersja 2018 programu przychodzi z rozszerzonym poglądem na stan systemu, weryfikator skrótów naprawia nieodpowiednie powiązania, a narzędzia dyskowe pozwalają na sprawdzenie żywotności napędów. Ponadto, wszystkie moduły sprzątające zostały poprawione w zakresie wydajności oraz kompatybilności.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry