AudioVideo Audials One Standard za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Audials One – to program służący do słuchania i nagrywania Stacji Radiowych i TV. Udoskonal swoją kolekcję muzyki olbrzymią liczbą wspaniałych utworów muzycznych i filmów wideo – w 100% legalnie! Audials One przeszukuje wszelkiego rodzaju internetowe stacje radiowe i portale wideo, wybierając najciekawsze i najpopularniejsze hity muzyczne i teledyski i zapisuje je bezpośrednio na komputerze.http://programyzadarmo.net.pl/2012/07/3 ... -za-darmo/
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Witam; To jest wersja standardowa programu instalowana od razu z kluczem. klucz w pliku setup.cfg. Magiczna instalka tego programu , tak jak wersja producenta jest samo-rozpakowującym się plikiem RAR. Wrzuciłem ją na mój DyskGoogle pod tym adresem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Proszę sprawdzić czy można ją swobodnie pobrać. W razie kłopotów udostępnię ją w innym miejscu. Pozdrawiam
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Niestety ale twój adres DyskGoogle sie nie otwiera,ale program super
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
q1.jpg

Sprawdziłem na dwóch komputerach i w dwóch różnych przeglądarkach i pobiera się normalnie. tak jak na załączonym obrazku za pomocą IDM lub przez przeglądarkę. Nie wiem dlaczego masz problem.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Emmers napisał:
q1.jpg

Sprawdziłem na dwóch komputerach i w dwóch różnych przeglądarkach i pobiera się normalnie. tak jak na załączonym obrazku za pomocą IDM lub przez przeglądarkę. Nie wiem dlaczego masz problem.

Kolega plejmix ma rację

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań
Strona internetowa

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z komputerem.

Kliknąłem z ciekawości mam google chrome - nie otwiera :nea
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Zmieniłem link na inny , ale w tej chwili zmieniła się również procedura pobierania. Na stronie do której kieruje link trzeba kliknąć pobierz. Jeszcze raz ten sam link

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Emmers napisał:
Zmieniłem link na inny , ale w tej chwili zmieniła się również procedura pobierania. Na stronie do której kieruje link trzeba kliknąć pobierz. Jeszcze raz ten sam link

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jest okay , działa :D
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Emmers napisał:
Zmieniłem link na inny , ale w tej chwili zmieniła się również procedura pobierania. Na stronie do której kieruje link trzeba kliknąć pobierz. Jeszcze raz ten sam link

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

teraz jest w porządku
 
Do góry