VICTORY

Świeżak
Dołączył
25 Październik 2017
Posty
35
Reakcje/Polubienia
43
dla tych, którzy mają problem z językiem oprogramowania, postępuj zgodnie z instrukcjami:

Tłumaczyć i zmienić język Avira Phantom VPN

A jeśli spojrzeć na katalog instalacyjny można zobaczyć de-de, en-US, es-es, fr-FR, IT, IT, ja-JP, nl-NL, PL-PL, PT BR, ru-rU, TR-TR, zh-CN i zh-TW.



1) Zamknij aplikację

2) Otwórz plik „Avira.WebAppHost.exe.config” z notatnika

3) Na dole strony znajdziesz:

<applicationSettings>

<Avira.WebAppHost.Properties.Settings>

<name = ustawienie” LANG”serializeAs = "string">

<wartość> en-US </ value>

4) Zastąp wartość "en-us" używając nazwy katalogu własnego języka (czyli "fr-fR" dla języka francuskiego)

5) zapisz zmodyfikowany plik

:zaciesz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo

Frant

Świeżak
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
30
Dzisiaj w południe przetestowałem kilka europejskich serwerów, z których korzysta Avira Phantom VPN Pro, na stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Szybkość pobierania danych bez VPN to 151 MB/s, a za pomocą VPN – Polska: 42 MB/s, Niemcy (pobliski): 14,3, Austria: 13,9, Holandia: 13,8, Anglia: 11,5, Szwecja: 11,3, Czechy: 12,2, Francja: 10,8.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Fajnie, tylko że z 20 serwerów, ponad połowa to serwery europejskie, nie ma np. Rosji.

Jest 25 serwerów i 12 jest europejskich więc większość jest nieeuropejskich.:jezyk

Dzisiaj w południe przetestowałem kilka europejskich serwerów, z których korzysta Avira Phantom VPN Pro, na stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Szybkość pobierania danych bez VPN to 151 MB/s, a za pomocą VPN – Polska: 42 MB/s, Niemcy (pobliski): 14,3, Austria: 13,9, Holandia: 13,8, Anglia: 11,5, Szwecja: 11,3, Czechy: 12,2, Francja: 10,8.

Różnie to bywa. U mnie np. Anglia - 102, Szwecja - 93, Holandia 90.:szef
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
How to change the Language preferred from German? Many thanks!
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
I have done several times as specified but it was rejected upon "save the modified file" after change. What can I do or any measures I should pay attention to?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Jak ktoś chce po angielsku to trzeba się zalogować na konto Aviry i zmienić w ustawieniach na angielski a potem pobrać nową instalkę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Jak ktoś chce po angielsku to trzeba się zalogować na konto Aviry i zmienić w ustawieniach na angielski a potem pobrać nową instalkę.
Dzięki :) działa
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Jest 25 serwerów i 12 jest europejskich więc większość jest nieeuropejskich.
Z tego co zauważyłem na stronie, która jest podlinkowana do promocji, to jest ich 20. Ale to szczegół.
Czy aby skorzystać z promocji, muszę zainstalować program i dopiero potem aktywować promocję, czy wystarczy tylko zarejestrować się u nich?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Z tego co zauważyłem na stronie, która jest podlinkowana do promocji, to jest ich 20. Ale to szczegół.
Czy aby skorzystać z promocji, muszę zainstalować program i dopiero potem aktywować promocję, czy wystarczy tylko zarejestrować się u nich?

Nie wiem jak to jest dokładnie bo ja mam u nich konto od dłuższego czasu i po prostu zainstalowałem program i się zalogowałem. Automatycznie do mojego konta dopisało ten program.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Z tego co zauważyłem na stronie, która jest podlinkowana do promocji, to jest ich 20. Ale to szczegół.
Czy aby skorzystać z promocji, muszę zainstalować program i dopiero potem aktywować promocję, czy wystarczy tylko zarejestrować się u nich?
Nie, wystarczy że się zapiszesz/zarejestrujesz ale licencja i tak leci czy będziesz używał czy nie.
 
Do góry