AudioVideo AVS Video ReMaker za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18370
Reakcje/Polubienia
38937
Miasto
Gdzieś w Polsce
2f883aa4507741883a418ebbcdaa0b40.png
AVS Video ReMaker 6
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
3.2

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


AVS Video ReMaker to łatwy program do edycji wideo, który pozwala na szybką edycję bez zmiany oryginalnego formatu pliku wideo. Wytnij, usuń niepotrzebne części, zmień sekwencję scen we wszystkich popularnych formatach wideo. Edytuj AVCHD, MOD, MTS / M2TS, TOD i inne pliki wideo nagrane kamerami i kamerami wideo. Przesyłaj wideo z kamer i kamer wideo na dysk twardy, edytuj pliki i twórz domowe dyski DVD lub Blu-ray za pomocą AVS Video ReMaker.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55827
Producent podaje ,ale mi właśnie cały czas wywalało błąd i nie udało się tego odpalić.

Właśnie zainstalowałem na Windows 7 i działa. Może podaj co to za błąd i wtedy będziemy szukać rozwiązania.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
522
Reakcje/Polubienia
400
Właśnie zainstalowałem na Windows 7 i działa. Może podaj co to za błąd i wtedy będziemy szukać rozwiązania.
Wywala mi błąd EAccessViolation poczytałem troche poczyściłem rejestry i foldery jak tam piszą w internetach i dalej to samo ,odpaliłem na innym kompie z w10 po testowałem czy się nada do tego co chciałem robić i jednak wole swój stary program, więc nie bede tego używał i się z tym męczył.Dzięki za info o W7 i chęć pomocy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry