Bitdefender zniżka

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55681

Bitdefender Total Security

84% taniej:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zamiast powyższego linka z clickbajtem wystarczy:
https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/renew/promo-ts-opt/?force_country=us&pid=IPM_EN_RENEWAL_AGROCT_NFR_PGEN

I taka ciekawostka, gdy zmienimy us w force_country= na pl to będzie cena w zł ale z mniejszą zniżką :hehe

0.jpg

0a.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55681
Promocja od przedwczoraj... nie wiem tylko czy nie potrzeba holenderskiego IP

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Mi promocja się otworzyła na IP z UK. A poza tym linka można skrócić do takiego:

https://www.bitdefender.nl/media/html/consumer/renew/hol2022-tsisav-opt/?campaign=Hol22_OEXP_W_B
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
Szczerze? Jak mam wywalić 107PLN na roczną licencję na 5 stanowisk, to wolę dołożyć 20PL i mieć wersję Family Pack też na rok, ale 15 stanowisk:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Bitdefender Mobile Security for Android - przez 7 dni tylko za 4,49 EUR to jest po dzisiejszym kursie (4,43) 19,91 PLN.
Czy warto? W X-Com kupowałem niedawno za 35.00 PLN i dzisiaj ta cena jest taka sama. 15 zeta niby nie jest dużo, ale jak ktoś akurat ma kupić w ciągu najbliższych 7 dni to ta promka jest dla niego. W mailu z tą informacją napisano mi, że licka obejmuje VPN 200 MB szyfrowanego ruchu dziennie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10471
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55681
Wpadło dzisiaj w oczy. Jakby nie liczyć Total - 4,0 EUR za stanowisko. Oczywiście pod warunkiem zakupu wersji na 5 stanowisk za 20 EUR. Tak czy owak warto. na stronie jeszcze 2 inne promki na IS i AV.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ta zniżka nadal jest aktywna, ale posta piszę z innego względu ;)

Jakby ktoś potrzebował full instalatora do najnowszej wersji Bitdefender Total Security to link znajduje się poniżej:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry