Borderless Gaming

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9696
Reakcje/Polubienia
28011
Borderless Gaming wymusza bezramkowy tryb pełnoekranowy w każdej grze, z dowolnego okna otwartego w systemie Windows, bez wszystkich negatywnych skutków ubocznych i czasochłonnych “Alt-Tab-ów”. Koniec z ryzykiem awarii w źle zoptymalizowanych grach, gdy chcesz zmienić słuchane utwory muzyczne lub sprawdzić pocztę. Koniec z aplikacjami z nadmiernie złożonymi metodami dodawania gier lub bezużytecznymi funkcjami, które obciążają zasoby systemowe. Jest to również oprogramowanie typu open source, więc każdy może przyczynić się do uczynienia go najlepszym, dostępnym narzędziem.

Gry będą działały na pełnym ekranie lub w innych pożądanych rozdzielczościach, niezależnie od braku wbudowanych w nich funkcji dla trybów pełnoekranowych.
Dodatkowo, użycie tego oprogramowania jest również pomocne w płynnym prowadzeniu gry w sytuacjach, w których zamierzasz wielokrotnie przełączać się między aplikacjami. Na przykład, jeśli chcesz dostosować głośność gry wychodząc z trybu pełnoekranowego, wszystko będzie działać płynnie.

Możliwe jest również używanie tej aplikacji na wielu monitorach jednocześnie, wystarczy jedno kliknięcie, aby powrócić do trybu okienkowego z trybu pełnoekranowego. Za pomocą tego narzędzia możliwy jest również wybór monitora, na którym toczy się gra.

Interfejs Borderless Gaming jest prosty, z jednej strony są wszystkie otwarte aplikacje, a z drugiej ulubione. Musisz tylko wybrać aplikację lub grę i kliknąć przycisk Borderless Gaming. Okno aplikacji natychmiast straci swoje obramowania, a okno zostanie zmaksymalizowane. Umożliwia również korzystanie ze skrótów klawiaturowych, aby ułatwić usuwanie lub zastępowanie obramowania.
Jest to całkiem przydatna aplikacja w zależności od tego, w którą grę grasz. Oczywiście z większością nowoczesnych tytułów nie będziesz mieć żadnych problemów, ale dla aktywnych graczy starych i darmowych gier może się to okazać bardzo pomocne.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Insalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry