Brak gier z promocji na Steam.

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Witam.
Dzisiaj mocno się zdziwiłem, ponieważ zauważyłem, że na moim koncie Steam są jakieś zupełnie inne gry zamiast tych, które powinny być :eek: Pojawił się np jakiś "Half Life dedicated server" jakieś call of duty server i inne gry w których na końcu tytułu było "server" ...i totalnie zbaraniałem, bo gdzie są kurcze moje gry i o co właściwie chodzi? :co jest?
Zacząłem logować się po skrzynkach mailowych i promocyjnych stronach, które dawały różne gry w promocji aby właściwie upewnić się czego mi brakuje.
...i po jakimś czasie stała się rzecz jeszcze dziwniejsza: na moim kincie Steam wszystkie gry wróciły (znaczy chyba wszystkie, bo nie wiem już) a tamte, których nie powinienem mieć znikły.

Wie ktoś o co właściwie chodzić??? To by jakiś błąd czy coś, czy powinienem zmieniać hasła w koncie? Kilka razy aby skorzystać z promocji umożliwiałem jakimś tam stronom logowanie się do mojego Steama aby aktywować produkt czy coś tam i było ok ...ale o tym co się stało nie wiem zupełnie co mam myśleć.
Spotkał się może ktoś z czymś takim? Może wiecie o co chodzi?
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Najprawdopodobniej chodzi tutaj o menu , ktore znajduje sie pod ''biblioteka'' i miales tam ustawione na narzedzia a nie na gry .

Jak na moje oko zaden problem .
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Gonzoo napisał:
Najprawdopodobniej chodzi tutaj o menu , ktore znajduje sie pod ''biblioteka'' i miales tam ustawione na narzedzia a nie na gry .

Jak na moje oko zaden problem .

Kurcze no i rzeczywiście, to jest to, masz rację :wariat Nie wiem, zupełnie nie zauważyłem jak mi się to zmieniło :p Dzięki za pomocny komentarz :)
 
Do góry