Brak internetu w telefonie

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam. Posiadam hammera energy z systemem android 6 i w żaden sposób nie mogę włączyć transmisji danych w telefonie. Ustawiłem go według porady i dalej nie działa. Przy znaczku sieci jest napis LTE ale wciąż się nie łączy z siecią. Wiecie może o co chodzi? dodam tylko że wi-fi normalnie działa....
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Wychodzi na to że sytuacja jest banalnie prosta: po przywróceniu ustawień fabrycznych rzeczywiście internet Lte się pojawił...na chwilę ... ,pisze to bo może się komuś przyda, a wszystko wskazuje na to że mam po prostu założoną blokadę transmisji danych na karcie sim i wystarczy ją zdjąć u operatora. W niedzielę nie pracują więc będę musiał poczekać z tym do jutra, telefon mam już parę lat i nigdy nie używałem internetu mobilnego bo nie był mi potrzebny. Ale mam do Was pytanko może znacie jakąś fajna aplikacje do zmiany dzwonka systemowego bo ustawiam mój dzwonek ale w opcjach ustawione mam że telefon wyłącza się wieczorem a włącza rano i po takim reboocie dzwonek wraca spowrotem ten fabryczny a używanie tego samego dzwonka przez kilka lat jest trochę męczące. Z góry dzięki ale jeszcze sam coś poszukam Pozdrawiam wszystkich
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
  1. Wybieramy pamięć telefonu.
  2. Tworzymy (lub wybieramy, jeśli już jest utworzony) folder „media„.
  3. Tworzymy (lub wybieramy, jeśli już jest utworzony) folder „audio„.
  4. Teraz musimy otworzyć trzy foldery (oczywiście, jeśli ich nie ma): „notifications„, „ringtones” oraz „alarms„.
  5. Do folderu notifications wrzucamy dzwonki powiadomień (np. SMS).
  6. Do folderu ringtones wrzucamy dzwonki połączeń głosowych.
  7. Do folderu alarms wrzucamy dzwonki budzika.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Po wrzuceniu plików mp3 do odpowiednich folderów będą one widoczne w ustawieniach dzwonków w menu telefonu (Ustawienia>Dźwięki). Teraz możemy bez problemu ustawić swój ulubiony utwór na dzwonek telefonu.
 
Do góry