brltty.exe win 10

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Wgrał mi się taki program, usługa C:\Windows\brltty\bin\brltty.exe co to i czy potrzebne
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Wgrał mi się taki program, usługa C:\Windows\brltty\bin\brltty.exe co to i czy potrzebne
Według tego co piszą w internetach to producentem jest Microsoft więc skoro sam tego nie wgrywałeś to pewnie MS pobrał bo było potrzebne :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55664

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Właśnie, nie mam monitora, widzę po co mi to. Szpiegowanie w Windows jest już meczące, naprawiałem komputer (uaktualnienie do win10 21h2) koleżanki która ma niesprawne dziecko i korzysta z programów wspierających edukację (słyszy, widzi - ma problem z wymową) to wgrało mi program do Braill'e, tylko po co masakra. Jak nie sprawdzisz dokładnie to to wisi i zabiera zasoby. Wywaliłem.
To nie potrzebne, a tu poradnik jak zainstalować i odinstalować
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55664
naprawiałem komputer (uaktualnienie do win10 21h2) koleżanki która ma niesprawne dziecko i korzysta z programów wspierających edukację (słyszy, widzi - ma problem z wymową) to wgrało mi program do Braill'e, tylko po co masakra.

Naprawiałeś komputer koleżanki, a tobie wgrał się program:?? :szok
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Tak, zauważyłem u niej bo się uaktywnił po przejściu (może dlatego że z altonem) na Win10 21H2. Sprawdziłem i u mnie też był.:lupa
 
Do góry