Bulwersy, dziadostwo na świecie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie będzie żadnego dostosowywania reakcji ani żadnej agresji. Dyskutujcie sobie na jakiś temat bez wycieczek osobistych. Jak nie potraficie przedstawić argumentów bez obrażanie drugiej strony to temat mogę zamknąć a posty wykasować. Dziaj już skasowałem te, których celem była wycieczka w kierunku czyjejś żony czy córki. Jak chcecie napisać co o sobie myślicie to PW a jak potrzebujecie widowni to ewentualnie pozostaje czat. To nie jest forum o polityce emigracyjnej więc albo kulturalniej albo wcale.
Nie będziecie mi w rocznicę PZD awantur na forum wszczynać :Stop
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
A mnie ostatnio to zbulwersowało takie coś co przeczytałem niedawno w internetach. O!

2q8enin.png


I jeszcze mnie nie przeszło dlatego odreagowuję. :guma
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Nie ma to jak odwrócić kota ogonem tak, żeby nawet nie było wiadome że to kot.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Mistrzu @al
wysłałem Ci wiadomość jako odpowiedź na Twoje decyzje, a póki co odpowiem na obraźliwy wobec mnie post, który raczyłeś pozostawić...to ten fragment
Kolega @ichito reprezentuje jedynie zyskujacy na popularnosci w Europie nurt polegajacy na samobiczowaniu sie z uwielbieniem po plecach i wrecz podsuwaniu swojej rodziny (w dodolnym wieku) ku uciesze migrantow w ramach poprawnosci politycznej, co zapewne zrobilby z najwyzsza rozkosza, moze i sfilmowal i wrzucil na youtuba.

@spamtrash
Jesteś zwykłym bucem i ćwokiem...może i jesteś elokwentny, ale to tylko pozory które tu stwarzasz. Nie znam Twojej żony i dzieci...nie wiem, czy je masz, ale jeśli tak, to nie życzę Ci żebyś jakiś trolololololololololo tak się o nich wypowiadał, jak ty o mojej rodzinie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Prawdę mówiąc to nie kumam o co tak się spinacie :scratch
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
@ichito , jak dobrze kumam a może i źle :myśli2 to @spamtrash po prostu zaprezentował jak łatwo obalić czyjeś poglądy gdy nagle sprawa staje się - nasza - :fight
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wy to dajcie sobie spokój z incydentami, reakcjami i tego typu podobnymi. Piszcie sobie co tam musicie i nie reagujcie na posty drugiej strony. Parę tematów już jest w dziale do którego mają dostęp modzi i admini i kolejny się tam zmieści.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ej, przeciez
a) ja juz nie widze mojego adwersarza bo mam unikalne podejscie do niepopartych faktami, dokumentami i zrodlami stanowisk co mozna zilustrowac jako:
P1: jestes cwok, burak, menda spoleczna i nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z twoim wyksztalceniem
JA: Nie mozesz tak mowic, bo bez poparcia tego dowodami to tylko stek bredni wyrazajacych Twoje zdanie
P1: dobrze, moim zdaniem jestes cwok, burak, menda spoleczna i nie ma w tym kraju...
JA: poniewaz niczym tego nie wpsierasz - wali mnie Twoje zdanie
b) przeciez nie podgladam co tam sobie piszecie, i nie zamierzam
Generalnie (moim znowu unikalnym zdaniem):
ZTvmgjSyLbVGijh8.jpg

Wiesz co ja to w sumie miałbym taką jedną prośbę - jak o czymś rozmawiamy/piszemy to pisz normalnie bez tych wszystkich dziwolągów, śmiesznych zwrotów, szpagatów językowych czy skrótów myślowych bo ja za cholerę tego nie rozumiem.
Z innymi pisz jak do tej pory ale mnie zrób tę przysługę i pisz tak bardziej normalnie bo ja Cię proszę żebyś nie podsycał kłótni a Ty mi robisz wstęp do jakiejś noweli z dwoma bohaterami :dziękuę
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry