Bulwersy, dziadostwo na świecie

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
post usunięty przez autora
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
Nie Ty jeden.

No tak. Bo tylko jedna osoba na forum ma dożywotnią licencję na wyrażanie poglądów. Zwłaszcza politycznych, co jest warunkiem sine qua non istnienia takiego forum jak to. A dla całej reszty, jaka alternatywa? Mówiąc kolokwialnie - morda w kubeł?Pisząc cokolwiek- piszecie na własne ryzyko?Ryzyko oblania szambem (dalszej i bliższej rodziny też) przez takiego jednego bardzo elokwentnego...???
Czyli jednym słowem jesteś zbulwersowany :??
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Ktoś kto takich ludzi broni
1.Dlaczego bezczelnie, agresywnie, na siłę ciągle komuś wmawiacie, coś, czego nigdy nie powiedział???? Manipulując i naginając fakty, wypowiedzi???? Insynuując zachowania i postawy, których nigdy i nigdzie nie prezentował ???? Stosując chamskie ataki personalne, w tym również na rodzinę, najbliższych???Kto, kiedy i gdzie bronił wykolejeńców, bandytów, przestępców, zbrodniarzy????To Wy, tylko Wy, jaracie się takimi sensacjami, jak sępy ścierwojady.
czyli dajmy na to pajacyk z przestrzelonym deklem
2. Dlaczego ciągle komuś ubliżacie, poniewieracie, dokuczacie, gnoicie????????Dlaczego wprowadzacie na forum język niespotykanego dotychczas chamstwa, pogardy, nienawiści, arogancji, szamba????
3. Dlaczego nie ma żadnej reakcji ze strony administratora? Dlaczego do tego dopuszcza?
P.S.
Ja też nie życzę sobie, żeby mi ktoś ubliżał od ćpunów. Zamiast "rzeczowych argumentów, faktów, statystyk" - których tak stanowczo domaga się od innych
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
1.Dlaczego bezczelnie, agresywnie, na siłę ciągle komuś wmawiacie, coś, czego nigdy nie powiedział???? Manipulując i naginając fakty, wypowiedzi???? Insynuując zachowania i postawy, których nigdy i nigdzie nie prezentował ???? Stosując chamskie ataki personalne, w tym również na rodzinę, najbliższych???Kto, kiedy i gdzie bronił wykolejeńców, bandytów, przestępców, zbrodniarzy????To Wy, tylko Wy, jaracie się takimi sensacjami, jak sępy ścierwojady.

2. Dlaczego ciągle komuś ubliżacie, poniewieracie, dokuczacie????????Dlaczego wprowadzacie na forum język niespotykanego dotychczas chamstwa, pogardy, nienawiści, arogancji, szamba????
3. Dlaczego nie ma żadnej reakcji ze strony administratora? Dlaczego do tego dopuszcza?
P.S.
Ja też nie życzę sobie, żeby mi ktoś ubliżał od ćpunów. Zamiast "rzeczowych argumentów, faktów, statystyk" - których tak stanowczo domaga się od innych
1.Dlaczego obrażasz użytkowników tego forum :?? Robisz przecież dokładnie to samo.
2.Na forum nie ma szamba, na forum jest teraz bardzo kulturalny chlewik :klawik .Szambo było dawno temu, za czasów wojenek politycznych w których sam brałeś udział.
3.Reakcja jest, ale z racji tego że ta reakcja nie odpowiada Twoim wymaganiom to kręcisz (jak to się teraz mawia) - małysza - :)

 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
giphy.gif
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
No to może pokaż mi, w którym miejscu. Bo oprócz zwykłego porównania - nikogo nie gnoiłem. Ani teraz, ani kiedykolwiek
Dobrze wiesz że te posty zostały skasowane, więc zapytam raz jeszcze.Czy jesteś zbulwersowany :??
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Moje posty, z gnojeniem?I nie masz dowodów?Tak, jestem zbulwersowany, bo problem niemalże co godzinę - wraca jak bumerang
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
m_17371397c3e3ea6bqlnvvyp0f821.jpg
cyfryzacja-420x350.jpg
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
post usunięty przez autora
 
Ostatnia edycja:
Do góry