Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
16576
Reakcje/Polubienia
48605
Catsxp to przeglądarka internetowa która koncentruje się na prywatności użytkownika i zwiększonym bezpieczeństwie. Opierając się na silniku opartym na Chromium, Catsxp oferuje szybkie przeglądanie i ma wszystkie zalety jądra Chromium. Domyślna konfiguracja tej przeglądarki ma na celu zapobieganie śledzeniu i blokowaniu reklam od samego początku.

Dzięki tak zwanym „tarczom” Catsxp może automatycznie blokować próby śledzenia i reklamy w sieci oraz przekierowywać połączenia do HTTPS, jeśli są dostępne. Skrypty i pliki cookie można również blokować automatycznie. Aby ustawić wyjątki, możesz zarządzać niestandardowymi regułami reklam i plików cookie.

Istnieje również test sprawdzający bezpieczeństwo, który możesz uruchomić w dowolnym momencie, aby upewnić się, że nie doszło do naruszenia danych lub rozszerzeń, które zostały zgłoszone jako niebezpieczne. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, możesz skonfigurować Catsxp tak, aby nie wyświetlał przycisków mediów społecznościowych na odwiedzanych stronach.

Catsxp oferuje sterowanie z obsługą gestów i zaawansowane opcje dostosowywania. Dodatkowo ma wbudowane narzędzie do przechwytywania zrzutów ekranu, którego można użyć do zrobienia zrzutu ekranu całej strony lub widocznego obszaru.

To, co wyróżnia Catsxp z tłumu, to narzędzia do ochrony prywatności. Podczas gdy w przypadku innych przeglądarek potrzebne są dodatkowe rozszerzenia do blokowania trackerów i oprogramowania reklamowego, Catsxp ma wbudowaną funkcję zapobiegającą naruszeniom danych i udostępnianiu danych.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
16576
Reakcje/Polubienia
48605
Catsxp 2.4.1
Version 2.4.1 Kernel:100.0.4896.62 Update:2022-03-28

1. [*] Kernel upgrade:100.0.4896.62
2. [!] Some problems correction and detail optimization
3. [+] download progress & Download flexible window settings & side reading list
4. [!] Fix the exception of self-made Portable Version (thanks: jorcy)
5. [*] follow up the repair of high-risk vulnerabilities in the kernel (an updated version is recommended)

Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry