Test rozwiązań do zabezpieczeń stacji roboczych w mikro i małych firmach

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
do poczytania tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


wroc, KUWA. Nie rekomendujemy do czytania: PIERDOL, BANIALUK oraz ABSURDOW. W przyszlym tygodniu uprzejmnie donaszam ze zamierzam poczytac szerzej zarowno nt CheckLab jak i ich tuby propagandowej: avlab.pl bo wyglada mi na to ze artykuly sciborza tam dyletanci ktorzy nie maja NIC wspolnego z opisywanym tematem.

Uzasadnienie powyzszego, tak pierwsze z brzegu bo leniwy jestem a za moment mi wyjdzie epistola:
badane produkty: produkt a, produkt b, produkt c, produkt .... wi co, Kaspersky Total Security.

Za ja przepraszam?!?!?! KTS jest produktem DO DOMU. Do BIURA Kaspersky ma rozne inne produkty jak Kaspersky Small Office Security, Kaspersky Endpoint Security (w bodajze 3 odmianach w zaleznosci czy sie ma czy nie dedykowanego speca IT oraz od ilosci stacji, nie chce mi sie sprawdzac, bo leniwy jes.... i tak wszyscy wiedza).
O biadoleniu ze Windows Defender nie chroni innych platrofm i dlatemu Micrososft jezd be to nie bede pisal po raz kolejny. To tak jakby narzekac ze nie da sie ostatnim Lamborhini GT poplynac na Arktyke a taka droga bryka.

Albo jakby napierdziec w stolek ze dla firmy ktos rozwaza jako ochrone biznesu: Avast Free Antivirus, kiedy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
wyraznie wskazuje jakie rozwiazanie jest biznesowe a jakie dla domu.
WROC, kuwa. AVLab radosnie zapodal ze testowal rzeczonego darmowego antywira dla DOMU jako produkt dla small biznesu.

Abstrahujac od faktu ze wyglada na to ze Janusze IT z Checklab/AVLab nie maja pojecia czym sie rozni produkt dla Karynki od produktu dla Karynka Sp bez o to wyglada na to ze ich uwadze umknely rowniez roznice miedzy darmowymi produktami a produktami platnymi... polecam chociazby porownanie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- jezeli upieramy sie przy stosowaniu produktow dla DOMU w FIRMIE i zadanie sobie pytania: jak w pieprzonej darmowej wersji Avasta ustawic zabezpieczenie przed ransomware????

Metodologia testu, a w szczegolnosci testowanie z wyaczonym UAC (w FIRMIE, kuwa?!?!?!) ma oczywisty wplyw na wyniki np. Windows Defendera.

Tak wiec chcialem tylko napisac krotki komunikat: podlinkowany artykul wraz z przepiekna

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

jest skrajnym przejawem dyletantyzmu, braku znajomosci zarowno produktow, rynku jak i bezpieczenstwa cybernetycznego.

Wyniki wspomnianego testu, smiem twierdzic, to FAKE i to grubego kalibru i NIe zalecam doknywania zadnych wyborow na podstawie tak spieprzonego testu.

A teraz sobie zajaram bo dawno nie widzialem nic tak szkodliwego opublikowanego pod plaszczykiem powaznego materialu z cyberbezpieczenstwem w tle.
:jaranko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Ciekawe czy autor AVlab'u @adrian.ś rzeknie coś w tym temacie :myśli2
 
Do góry