Chmura Mail.Ru - 1 Terabajt za darmo i na zawsze

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Chmura Mail.Ru - 1 Terabajt za darmo i na zawsze!
Promocja obowiązuje od 20 grudnia 2013 roku do 20 stycznia 2014 roku.
Warunkiem otrzymania - instalacja aplikacji dla smartfona lub komputera.
Otrzymujesz:
- 1 Terabajt darmowej przestrzeni w Chmurze do przechowywania dowolnych plików.
- To bezpieczny magazyn danych.
- Automatyczne pobieranie zdjęć z galerii telefonu.
- Przeglądanie pobranych zdjęć.
- Możliwość oglądać filmy i słuchać muzyki, nie czekając na pobranie pliku.
- Łatwy i wygodny sposób dzielić się folderami i plikami z przyjaciółmi, wysyłać linki - to pozwoli zaoszczędzić ruch i ułatwia przesyłanie plików.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Chyba w opisie wkradła się pomyłka? 1 Tb czy 1 GB?
 
A

Anonymous

Areopagita napisał:
Chyba w opisie wkradła się pomyłka? 1 Tb czy 1 GB?
Musisz się zarejestrować i założyć konto mail.ru - wtedy będziesz miał 100 GB. Następnie trzeba wybrać założenie chmury. Do wyboru będziesz miał smartfona lub komputer. Po wybraniu jednej z tych opcji na liczniku pojawi się 1024 GB.
:hi
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
giveawayday napisał:
Areopagita napisał:
Chyba w opisie wkradła się pomyłka? 1 Tb czy 1 GB?
Musisz się zarejestrować i założyć konto mail.ru. Wtedy będziesz miał na liczniku 1024 GB.
:hi


Zarejestrować się to pikuś. Na tyle rosyjski jeszcze pamiętam, choć usilnie starałem się nie wyjść poza 3. Ale czytać ze zrozumieniem wszystkie komunikaty, to będzie wysiłek :). A w opisie Askanaga jest 'chyba' błąd i tego dotyczyła moja uwaga.
 
A

Anonymous

Areopagita napisał:
giveawayday napisał:
Areopagita napisał:
Chyba w opisie wkradła się pomyłka? 1 Tb czy 1 GB?
Musisz się zarejestrować i założyć konto mail.ru. Wtedy będziesz miał na liczniku 1024 GB. :hi
Zarejestrować się to pikuś. Na tyle rosyjski jeszcze pamiętam, choć usilnie starałem się nie wyjść poza 3. Ale czytać ze zrozumieniem wszystkie komunikaty, to będzie wysiłek :). A w opisie Askanaga jest 'chyba' błąd i tego dotyczyła moja uwaga.
Błędu nie ma. Spójrz na mój post wyżej, który poprawiłem. Założyłem tam konto i mam 1 TB... chyba razem z FSB. :dziwak :dziwak :dziwak
:hi
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
giveawayday napisał:
Błędu nie ma. Spójrz na mój post wyżej, który poprawiłem. Założyłem tam konto i mam 1 TB... chyba razem z FSB. :dziwak :dziwak :dziwak
:hi

.Rejestrowałeś się z polskiego IP czy rosyjskiego?, bo mi wywala błąd przy wejściu na stronę chmury
[update - już działa, założyłem konto w chmurze, ściągnąłem aplikację]
.. zerknij raz jeszcze na opis w pierwszym poście, realnie pytam 1 Tb czy 1 GB, bo obie informacje są w opisie.
...zainstalowałeś sobie aplikację na komputerze czy na smartfonie? Zastanawiam się co bardziej ryzykowne. :) Jak na kompie to jak to wygląda i działa.
pozdr.,
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Areopagita napisał:
realnie pytam 1 Tb czy 1 GB, bo obie informacje są w opisie.
Wszystko poprawione, przepraszam, nie zwróciłem uwagi na błąd :zawsty
 
A

Anonymous

Areopagita napisał:
giveawayday napisał:
Błędu nie ma. Spójrz na mój post wyżej, który poprawiłem. Założyłem tam konto i mam 1 TB... chyba razem z FSB. :dziwak :dziwak :dziwak
:hi

.Rejestrowałeś się z polskiego IP czy rosyjskiego?, bo mi wywala błąd przy wejściu na stronę chmury
[update - już działa, założyłem konto w chmurze, ściągnąłem aplikację]
.. zerknij raz jeszcze na opis w pierwszym poście, realnie pytam 1 Tb czy 1 GB, bo obie informacje są w opisie.
...zainstalowałeś sobie aplikację na komputerze czy na smartfonie? Zastanawiam się co bardziej ryzykowne. :) Jak na kompie to jak to wygląda i działa.
pozdr.,
Rejestrowałem się z polskiego IP, oczywiście na komputer. Przynajmniej nie będą wiedzieli, gdzie chodzę i jeżdżę. :dziwak Instalujesz aplikację do chmury i wygląda to jak poniżej:

nO7KIkb.jpg
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Zanim się ktoś zdecyduje na umieszczenie w tej chmurze czegokolwiek, zachęcam do dokładnego prześledzenia licencji i choćby takiego jednego malutkiego w niej punkciku jak 5.7

:p

Warto zwrócić uwagę na to, co inni mają w tym temacie do powiedzenia.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Licencjodawca może z tym co tam zostanie umieszczone zrobić co zechce i kiedy zechce nie informując o tym wcześniej licencjobiorcy.
Trzeba wiedzieć, że decydując się na tę usługę, zgadza się na korzystanie z niej w zgodzie z np. prawem obowiązującym w Federacji Rosyjskiej. Można wręcz powiedzieć, że nawet nie będąc obywatelem Federacji Rosyjskiej, decydujesz się przestrzegać ich prawa i przed tym prawem odpowiadać...

Pozwolę sobie za ich wielkim wodzem powtórzyć:

niet-pl-ffffff-2
 
A

Anonymous

graf napisał:
Zanim się ktoś zdecyduje na umieszczenie w tej chmurze czegokolwiek, zachęcam do dokładnego prześledzenia licencji i choćby takiego jednego malutkiego w niej punkciku jak 5.7
:p
Graf chyba się przejechałeś na jakiejś chmurze, skoro teraz zwracasz uwagę na regulamin. :dziwak Każda taka usługa tak jak inne w internecie wiążą się z różnymi haczykami. Wiadoma sprawa. Kumaci nie trzymają w chmurach swoich prywatnych rzeczy. Co do pozostałych... no cóż... ich wybór.
Mnie tam chmury służą. Mam tam różne rzeczy... :szydera
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Jeżeli mam być szczery, to wolę wroga którego jakoś już tam znam i jestem go w stanie ogarnąć... lub takiego który póki co jest ode mnie daleko. Gdybym więc miał na taką chmurę się zdecydować i miał do wyboru mail.ru lub tę chińską, to wybrałbym chińską.

Jak kto uważa... Ja z chmur nie korzystam a do bycia szpiegowanym, wystarczy mi konto Google. :jezyk
 
A

Anonymous

graf napisał:
Jeżeli mam być szczery, to wolę wroga którego jakoś już tam znam i jestem go w stanie ogarnąć... lub takiego który póki co jest ode mnie daleko. Gdybym więc miał na taką chmurę się zdecydować i miał do wyboru mail.ru lub tę chińską, to wybrałbym chińską.
Wiesz co, Polacy dawno już poznali swojego największego wroga. Graf !! Ty boisz się Rosjan !! Będziesz musiał zaczekać sto lub dwieście lat, aż Chińczycy zajmą Syberię. :dziwak Cierpliwości. Cóż to jest naprzeciw wieczności... tylko chwilka. :hippie
graf napisał:
Jak kto uważa... Ja z chmur nie korzystam a do bycia szpiegowanym, wystarczy mi konto Google. :jezyk
Jeśli mieszkasz w Polsce, to wiesz, że możesz być cały czas szpiegowany. Wbrew pozorom inwigilacja jest totalna. :szydera

A tak na koniec zapytam z ciekawości, czy Ty jesteś ze Wspólnoty Państw Niepodległych, nie licząc rzecz jasna Rosji?
:hi
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Rzeczywiście chmura 1TB jest, tylko jak to teraz w pełni wykorzystać? Działa to z tym programem na zasadzie synchronizacji plików i katalogów. Czyli to co w katalogu na kompie to i to samo w chmurze no i odwrotnie. To teraz polecę w koszty i muszę dokupić Twardy dysk ! 1.5 TB :)
Ale co mi tam...1TB zdobyty od Rosjan..hurra.. hurra :yahoo :dziwak
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Rycho napisał:
Rzeczywiście chmura 1TB jest, tylko jak to teraz w pełni wykorzystać? Działa to z tym programem na zasadzie synchronizacji plików i katalogów. Czyli to co w katalogu na kompie to i to samo w chmurze no i odwrotnie. To teraz polecę w koszty i muszę dokupić Twardy dysk ! 1.5 TB :)
Ale co mi tam...1TB zdobyty od Rosjan..hurra.. hurra :yahoo :dziwak

Nic nie kupuj. Po prostu odinstaluj aplikację. 1TB pozostanie a pliki możesz przesyłać przez www.
 
Do góry