Chmura OneDrive, BOX i MEGA

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Czy aplikacja obsługująca chmurę OneDrive może obsługiwać kilka kont (np. tak jak Dysk Google).
Obecnie udało mi się tylko oprócz mojego konta dodać tylko firmowe (w typ przypadku konto np. szkolne dziecka).


To samo pytanie mam odnośnie aplikacji BOX i MEGA
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czy aplikacja obsługująca chmurę OneDrive może obsługiwać kilka kont (np. tak jak Dysk Google).
Obecnie udało mi się tylko oprócz mojego konta dodać tylko firmowe (w typ przypadku konto np. szkolne dziecka)

Możesz mieć tylko jedno konto osobiste, pozostałe muszą być służbowe.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Jak ktoś używa chmury Box, to warto

Dear valued customer,


Keep everything at your fingertips with Box Mobile, a single, secure productivity app for capturing, accessing and sharing content from anywhere.


Box is giving away an extra 10GBs of free storage to new Box Mobile users who download the app before August 31, 2022.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Dotyczy MegaDrive. Już wiem dlaczego nie otwiera się.
Jest taki komunikat:
"Strona internetowa została zgłoszona jako niebezpieczna z powodu phishingu, oszustwa lub złośliwego oprogramowania. Nie polecamy go odwiedzać. Jeśli mimo to chcesz go otworzyć, skopiuj jego adres URL i wklej go w pasku adresu."

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

P.S. Nie będą w związku z tym dostępne moje tłumaczenia do programów, które były na tej chmurze.
Zamykam temat.
 
Ostatnia edycja:

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Znalazłem ciekawą stronę web Website Informer
Pełne informacje o dowolnej stronie internetowej.
Uzyskaj szybki zagregowany widok wszystkiego, co sieć może natychmiast powiedzieć o witrynie (domenie), w tym jej codziennych odwiedzających, status bezpieczeństwa, pozycja Alexa, właściciele i wiele więcej.

Website Informer to specjalna usługa dla webmasterów, która gromadzi szczegółowe informacje na stronach internetowych. Usługa jest bardzo łatwa w użyciu — wystarczy wyszukać adres URL, słowo kluczowe lub zainstalować nasz Widget i gotowe!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55667
Dotyczy MegaDrive. Już wiem dlaczego nie otwiera się.

Nie otwiera się przez błąd skryptu (już kiedyś tak było), być może po aktualizacji. Sprawdzałem u siebie i na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


A co do zgłoszenia to przypuszczam że to raczej blef. Na MegaDrive pewnie są składowane pirackie kopie filmów, crackowane programy itp. więc ktoś ich zgłosił. Antywirus nie zgłaszał zagrożenia w stosunku do tej strony.

Ciekawostka,
na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w analizie z 16 dni wcześniejszej 5 silników zgłaszało zagrożenie, w tym Google Safebrowsing. Dziś ponowiłem skan i Google Safebrowsing pokazuje już Clean.

Producenci AV zgłaszający zagrożenie nie należą jednak do wiodącej czołówki.

Wiadomo, mogę się mylić ;)

Aktualizacja:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pokazuje błędy w zabezpieczeniach ale nie tak drastyczne.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pokazuje że strona jest "czysta"
 
Ostatnia edycja:
Do góry