Co sądzicie o Advanced System Care IOBit?

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
cześć
Używam tego programu od dwóch lat i nie narzekam a spotkałem się z wieloma opiniami, że niszczy
system. Na softpedii dostał 5/5 -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Kilka dni temu wyszła już wersja 12...(dostępna w aktualnym KŚ)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
cześć
Używam tego programu od dwóch lat i nie narzekam a spotkałem się z wieloma opiniami, że niszczy
system. Na softpedii dostał 5/5 -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Kilka dni temu wyszła już wersja 12...(dostępna w aktualnym KŚ)
Czyścik jak każdy inny, skoro używasz to raczej tobie systemu nie zniszczył.Komentarze o niszczeniu systemu znajdziesz pod każdym programem.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
IObit parę ładnych lat temu miał też wpadkę z podkradaniem od Malwarebytes
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

ale było to w 2009r
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Po tym jak poznałam opinię wspomnianej tutaj Picasso, to pożegnałam się ze wszystkimi programami firmy IObit... Normalnie przestałam je lubić, mimo że Advanced System Care jakoś nic mi nie uszkodził, mimo wielości wykrytych błędów w rejestrze... Jednak nie podobało mi się w nim to, że dodawał się do Autostart i bezustannie działał w tle... Nie wiem czy tak jest obecnie... Teraz jako użytkowniczka Windows 10 prawie nie tykam rejestru, bo uważam że ów system jest łatwo położyć... Miałam ochotę zainstalować IObit Smart Defrag Pro, dodany do pewnej gazetki, ale przekonano mnie, że kolejny defragmentator jest zbędny: mam zainstalowane dwa Auslogics Disc Defrag Pro, oraz VOPT, który może kiedyś przetestuję...
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Jest cała masa firm, które wciskają dodatkowe "opcjonalne" instalatory i IObit akurat nie należy do tych najbardziej spektakularnych. ASC był dla mnie interesujący lata temu, ale to był okres, kiedy "orałem" swój system wszystkimi możliwymi czyścicielami-poprawiaczami, jakie tylko wpadły w rękę...natomiast po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że nie ma sensu tak szaleć, bo to nie przynosi już efektów. Wg mnie należy wybrać dwa-trzy programy i to raczej jakieś prostsze i dedykowane, a nie kombajny i tego się trzymać.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Jako użytkowniczka Windows 7 ,,ulepszałam" ów system za pomocą wszelkiej maści optymalizatorów, używałam z pięciu programów do usuwania błędów z rejestru i nie widziałam w tym nic zdrożnego... Teraz rzadko ruszam rejestr w Windows 10, mogę użyć WiseCare 365 Pro, albo Kerish Doctor, który niedawno tutaj udało mi się wygrać... Nie usuwam już błędów z rejestru używając Ccleaner. ASC to prawdziwy kombajn i zawsze u mnie wykrywał, na Windows 7, masę błędów w rejestrze i wówczas wszystkie prawie bezmyślnie usuwałam... Teraz nie chciałabym testować ASC na mojej dziesiątce, nawet gdyby to była jego pełna wersja. Bo ów system jest łatwo położyć...
 
Do góry