Comodo Internet Security Complete 8 - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
cisc-box.png


Best Virus Protection on the Market:

Comodo Antivirus Cleans Malware
Comodo Firewall Protection
Defense+ Host Intrusion Protection
Auto Sandbox Technology™
TrustConnect™ Wi-Fi Data Encryption
Online Backup Stores Critical Files
Live Expert Virus Removal
10GB per month of TrustConnect
50GB of Online Storage

381381-comodo-internet-security-complete-8-main-window.jpg


Firewall
Comodo's Firewall consistently ranks among the highest in industry tests.

Defense+ Technology
Proactive protection to automatically isolate threats from suspicious files so they can't cause harm actually preventing infections not just detecting them. Cloud based whitelisting of trusted publisher easily identifies a safe file and vendor.

Auto Sandbox Technology™
To reduce interruption to the user, unknown files can only run in a secure virtual environment where they can't damage Windows, its registry, or important user data.

Minimal Interruptions
Comodo Internet Security Complete 8 relieves you of the responsibility of deciding whether to block or allow untrusted files – it makes the decisions for you. Game Mode suppresses operations that could interfere with a user’s gaming experience such as alerts, virus database updates or scheduled scans.

Spyware Scanning
Spyware Scanner detects and cleans malware infections in PC registry and disks.

Cloud based Antivirus
Cloud based antivirus scanning detects malicious file even if a user does not have up-to-date virus definitions.

TrustConnect™
Hot spot protection that encrypts all data transmitted over both wired and wireless Internet connections up to 10GB per month.

Online Storage
Backs up files to a secure online virtual vault. Includes 50GB of free backup space (Upgrades available).

Unlimited Live Expert Virus Removal
Our Experts will clean your PC, uninstall old antivirus, and ensure your PC remains clean.

Virus-Free Guarantee
If a PC that has Comodo Internet Security Complete 8 installed becomes infected with a virus or malware and cannot be restored to working condition by our support team, we will cover the cost of repair by a Comodo certified service up to $500.

Compatibility
Windows 8 , 7, Windows Vista and Windows XP (32-bit and 64 bit versions available).

strona producenta i produktu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!




Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności Comodo Internet Security Complete 8 firmy Comodo mam do rozdania 2 sztuk licencji 1 rok na najlepszy pakiet firmowy wart 427.28 PLN.


info ze strony :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!




Zasady bez zmian



1.Napisz komentarz dlaczego chcesz wygrać program Comodo Internet Security Complete 8

2.Komentarz w języku ojczystym POLISH OR ENGLISH , nie w jednym zdaniu proszę :suuper :ok

3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani na forum

4.Zakończenie konkursu 22.02.2015 godz.22

5.Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.



Osoby które napisały najbardziej interesujący komentarz zostaną nagrodzone licencją.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
A ja chciałbym przez kałuże
iść godzinę albo dłużej,
trzy godziny lizać lody,
gapić się na samochody
i na deszcz, co leci z góry,
i na żaby, i na chmury,
cały dzień się w wannie chlapać
i motyle żółte łapać
albo z błota lepić kule
i nie spieszyć się w ogóle...

Chciałbym wszystko robić wolno,
ale mi nie wolno :wariat
Może tu coś się odmieni wygram
sobie :
Comodo Internet Security Complete 8 :dziwak

Pozdrawiam :francuz
Poprosze o Comodo Internet Security Complete 8
 

aurinko

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Mazury
Chcę zgłosić chęć udziału w konkursie na ten program, ponieważ za 10 dni kończy mi się licencja KIS. Kiedyś miałam COMODO w wersji demo, sprawdził mi się na moim sprzęcie, to dobry antywirus i ma porządne zabezpieczenia bankowości elektronicznej, aczkolwiek, mając z nim styczność, 4 lata temu, to wiem, że chodzi nie na jednym silniku skanującym, co ma plusy i minusy.
Do plusów należy to, że ma silną czułość , a co za tym idzie i wykrywalność wirusów i zagrożeń płynących z neta, mały minus dlatego, że podczas skanowania spowalnia prace systemu, ale to może wina parametrów sprzętu i przypominam, że miałam tak 4 lata temu. WIĘC ZA PLUSEM PRZEMAWIA WIĘCEJ ;)
Bardzo chciałabym wygrać i popracować z tą wersją programu.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Notatka20_wnpexsp.png
Gratuluje zwycięzcom w konkursie - teraz czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
sheriff napisał:
Notatka20_wnpexsp.png
Gratuluje zwycięzcom w konkursie - teraz czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura


2015-02-22_23h55_53.jpg


To Randomizer wybrał najciekawsze wypowiedzi? :p To on zna polski! :dziwak
 
Do góry