Comodo Internet Security Pro 8 - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
cis-pro-box1.png


Firewall

Comodo's Firewall consistently ranks among the highest in industry tests.

Defense+ Technology
Proactive protection to automatically isolate threats from suspicious files so they can't cause harm actually preventing infections not just detecting them. Cloud based whitelisting of trusted publisher easily identifies a safe file and vendor.

Auto Sandbox Technology™
To reduce interruption to the user, unknown files can only run in a secure virtual environment where they can't damage Windows, its registry, or important user data.

Minimal Interruptions
Comodo Internet Security Pro 8 relieves you of the responsibility of deciding whether to block or allow untrusted files – it makes the decisions for you. Game Mode suppresses operations that could interfere with a user’s gaming experience such as alerts, virus database updates or scheduled scans.

Spyware Scanning
Spyware Scanner detects and cleans malware infections in PC registry and disks.

Cloud based Antivirus
Cloud based antivirus scanning detects malicious file even if a user does not have up-to-date virus definitions.

Unlimited Live Expert Virus Removal
Our Experts will clean your PC, uninstall old antivirus, and ensure your PC remains clean.

$500 Virus-Free Guarantee*
If a PC that has Comodo Internet Security Complete 8 installed becomes infected with a virus or malware and cannot be restored to working condition by our support team, we will cover the cost of repair by a Comodo certified service up to $500.

Compatibility
Windows 7, Windows Vista and Windows XP (32-bit and 64 bit versions available).

strona producenta i produktu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności Comodo Internet Security Pro 8 firmy Comodo mam do rozdania 2 sztuk licencji 1 rok na pakiet firmowy wart 189.88 PLN PLN.


info ze strony :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady bez zmian



1.Napisz komentarz dlaczego chcesz wygrać program Comodo Internet Security Pro 8

2.Komentarz w języku ojczystym POLISH OR ENGLISH , nie w jednym zdaniu proszę :suuper :ok

3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani na forum

4.Zakończenie konkursu 22.02.2015 godz.22

5.Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.



Osoby które napisały najbardziej interesujący komentarz zostaną nagrodzone licencją.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Notatka20_wnpexns.png
Z braku chętnych do brania udziału przyznano tylko 1 nagrodę .Gratuluje i czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
sheriff napisał:
Notatka20_wnpexns.png
Z braku chętnych do brania udziału przyznano tylko 1 nagrodę .Gratuluje i czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura


Gratulacje

Drodzy forumowicze, czy Wam się nie przewracało w główkach z nadmiaru konkursów ??
kolega kombinuje ,pisze,stara się dla Was coś zdobyć, a Wy co nawet nie macie ochoty startnąc w konkursie,
czyżby rzeczywisty nadmiar, a może źle trafiony program lub jesteście tak bogaci ,że stać Was na zakup
nie wiem :scratch co za tym stoi,że brak chętnych jest
to tylko takie moje spostrzeżenie
dziękuję za uwagę i pozdrawiam
ps
może lepszy będzie konkurs z nagrodą i napisaniem za Was posta oraz zainstalowaniem na komputerze
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
andyxa napisał:
sheriff napisał:
Notatka20_wnpexns.png
Z braku chętnych do brania udziału przyznano tylko 1 nagrodę .Gratuluje i czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura


Gratulacje

Drodzy forumowicze, czy Wam się nie przewracało w główkach z nadmiaru konkursów ??
kolega kombinuje ,pisze,stara się dla Was coś zdobyć, a Wy co nawet nie macie ochoty startnąc w konkursie,
czyżby rzeczywisty nadmiar, a może źle trafiony program lub jesteście tak bogaci ,że stać Was na zakup
nie wiem :scratch co za tym stoi,że brak chętnych jest
to tylko takie moje spostrzeżenie
dziękuję za uwagę i pozdrawiam
ps
może lepszy będzie konkurs z nagrodą i napisaniem za Was posta oraz zainstalowaniem na komputerze

To czemu Ty nie wziąłeś udziału? :szydera
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
tofana napisał:
andyxa napisał:
sheriff napisał:
Notatka20_wnpexns.png
Z braku chętnych do brania udziału przyznano tylko 1 nagrodę .Gratuluje i czekam na potwierdzenie na pw :dziękuję :hura


Gratulacje

Drodzy forumowicze, czy Wam się nie przewracało w główkach z nadmiaru konkursów ??
kolega kombinuje ,pisze,stara się dla Was coś zdobyć, a Wy co nawet nie macie ochoty startnąc w konkursie,
czyżby rzeczywisty nadmiar, a może źle trafiony program lub jesteście tak bogaci ,że stać Was na zakup
nie wiem :scratch co za tym stoi,że brak chętnych jest
to tylko takie moje spostrzeżenie
dziękuję za uwagę i pozdrawiam
ps
może lepszy będzie konkurs z nagrodą i napisaniem za Was posta oraz zainstalowaniem na komputerze

To czemu Ty nie wziąłeś udziału? :szydera

Z prostej przyczyny ,nie biorę udziału w każdym konkursie,jak niektórzy
o to samo można również zapytać i Ciebie,ale nie w tym sensie napisałem posta
ps
brat ma comodo,a ja nie używam antywirów , koniec i basta :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
andyxa napisał:
Drodzy forumowicze, czy Wam się nie przewracało w główkach z nadmiaru konkursów ??
kolega kombinuje ,pisze,stara się dla Was coś zdobyć, a Wy co nawet nie macie ochoty startnąc w konkursie,
czyżby rzeczywisty nadmiar, a może źle trafiony program lub jesteście tak bogaci ,że stać Was na zakup
nie wiem :scratch co za tym stoi,że brak chętnych jest
to tylko takie moje spostrzeżenie
dziękuję za uwagę i pozdrawiam
ps
może lepszy będzie konkurs z nagrodą i napisaniem za Was posta oraz zainstalowaniem na komputerze
andyxa napisał:
Z prostej przyczyny ,nie biorę udziału w każdym konkursie,jak niektórzy

I pod tą odpowiedzią sam się mogę podpisać, przy czym nie użyłbym zwrotu "jak niektórzy", gdyż wyczuwam tu zarzut. Wydaje mi się, że czynnikiem decydującym o starcie w konkursie powinna być rzeczywista potrzeba. Sam zastanawiałem się, czy nie wystartować może nie w tym konkursie, a innym organizowanym również przez sheriffa dot. Comodo Internet Security Complete 8. Jednak mój pakiet ochronny (równie dobry, nie wymieniam nazwy, gdyż byłoby to faux-pas w tym miejscu wobec Comodo) jest aktywny jeszcze przez 161 dni, więc start w konkursie uważałbym za przejaw niekoleżeńkości wobec innych członków forum. A mogę Cię zapewnić, że organizowanie konkursów jest doceniane, a wdzięczność wyrażana przez znaczną część forumowiczów (nieraz w tym roku sam wyrażałem ją zarówno wobec sheriffa, jak i Ciebie). Dziwne byłoby jednak dziękować, składać gratulacje organizatorowi i zwycięzcom konkursu, w którym się samemu nie startuje, gdyż można by narazić się na zarzut sztucznego nabijania postów (swoją drogą, czy liczba napisanych postów naprawdę kogoś kręci?). I tak źle, i tak niedobrze. Można popaść w paranoję. :dziwak Moim zdaniem wartym zarzutu jest sprawa, na którą zwrócił uwagę angellomichel387, przy okazji niedawnego konkursu na AppGuard, gdzie jeden z użytkowników startował w konkursie na program, ktorego licencję chciał sprzedać na forum parę dni wcześniej. To mi się wydaje wyjątkowo niefajne :lanie i podzielam w pełni oburzenie wyrażone przez angellomichel387 (może OXY powinien wystosować w tym przypadku ostrzeżenie).
Także spokojnie andyxa. Powody takiej absencji w konkursie mogą być różne i niekoniecznie muszą być czymś złym. Pozdrawiam :hi
 
Do góry