Confide na Androida / Windows / Mac'a /

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Confide to darmowa i bezpieczna aplikacja przeznaczona do wysyłania zaszyfrowanych i samo niszczących się wiadomości.

Confide korzysta z kompleksowego wojskowego szyfrowania dzięki czemu mamy pewność że tylko zamierzeni odbiorcy mogą odczytywać wiadomości. Posiada również ochronę przed zrzutami ekranu aby powstrzymać wszelkie próby wykonania zrzutu ekranu wysłanych wiadomości. Pozwala to na przesyłanie poufnych danych z najwyższą pewnością że nie będą one wykorzystywane przez kogokolwiek innego niż zamierzony odbiorca.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Pomysł fajny. W opiniach w Sklepie GooglePlay jednak znalazłem, iż program żeby działał musi być również zainstalowany u odbiorcy. To jednak spora wada. Lata temu na Symbianie przy pomocy jakiegoś programiku mogłem wysyłać samoznikające wiadomości wszystkim odbiorcom, którzy również mieli telefon z Symbianem, a nie musieli mieć tego programu u siebie. To była kapitalna rzecz.
Poza tym w kwestii wykonania zrzutu wiadomości w Confide - jeden z użytkowników skomentował, iż można na Androidzie łatwo je wykonać przy pomocy Universal Copy by Camel Corporation. W celu pobrania programu niepotrzebnie też developer na swojej stronie wymaga podania nr telefonu w celu przesłania linka do programu. Powinien podać go bez większych ceregieli:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

OXY może by jednak zmienić nieco tytuł i dział, bo program dostępny jest również na Windowsa (Windows 7+):
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i wg zapewnień producenta nie tylko:
Available Everywhere
Confide is available for Mac, PC, iPhone, iPad, Android and Apple Watch and allows you to stay connected at your desk or on the go. Confide is also translated into 15 languages and is currently being used in over 200 countries worldwide.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Pomysł fajny. W opiniach w Sklepie GooglePlay jednak znalazłem, iż program żeby działał musi być również zainstalowany u odbiorcy. To jednak spora wada. Lata temu na Symbianie przy pomocy jakiegoś programiku mogłem wysyłać samoznikające wiadomości wszystkim odbiorcom, którzy również mieli telefon z Symbianem, a nie musieli mieć tego programu u siebie. To była kapitalna rzecz.
Poza tym w kwestii wykonania zrzutu wiadomości w Confide - jeden z użytkowników skomentował, iż można na Androidzie łatwo je wykonać przy pomocy Universal Copy by Camel Corporation. W celu pobrania programu niepotrzebnie też developer na swojej stronie wymaga podania nr telefonu w celu przesłania linka do programu. Powinien podać go bez większych ceregieli:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

OXY może by jednak zmienić nieco zmienić nieco tytuł i dział, bo program dostępny jest również na Windowsa (Windows 7+):
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i wg zapewnień producenta nie tylko:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zmieniłem nazwę :dziękuę
 
Do góry