Corel PaintShop Pro 2018 ( ULTIMATE ) 32, 64 Bit - spolszczenie

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Witam.
Pozwoliłem sobie zamieścić moje flagowe tłumaczenie do Corel PaintShop Pro 2018
Tłumaczenie jest przeznaczone wyłącznie do wersji "20.2.0.1" i tylko w takiej można instalować spolszczenie.

Instrukcja instalacji znajduje się w archiwum ZIP.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


LUB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Poniżej zamieszczam film pokazowy, który zrobiłem do wersji X7. Nie ma potrzeby robić filmów do każdej wersji z osobna, wszystkie wyglądają z grubsza podobnie.

 
Ostatnia edycja:

pis

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Luty 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Wielkie dzięki. Spolszczenie znacznie przyspieszy pracę.
 

xem

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Dzięki serdeczne. Zainstalowałem trala i polszczenie. Działa pięknie.
Pojawił mi się mały problem, a że nie jestem w tych programach obeznany, ... dopiero testuję.
Jak otworzę sobie jakąś fotkę i zapiszę ją bez zmian i kompresji to plik jest o wiele większy od oryginału. Coś źle robię i nie mogę dojść co to takiego..
amator...pozdrawiam
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38577
Miasto
Gdzieś w Polsce
xem, a zapisujesz w tym samym systemie plików? Tzn, np z .jpg do .jpg czy już Ci zmienia na .psd?
 

xem

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Nic ne zmieniam. ten sam system, bez zmian, bez kompresji. Tylko wklejam i zaraz zapisz jako. Sprawdźcie czy macie tak samo. Ale to chyba nie powinno tak działać. Jak włączę kompresje na ok. 60, to rozmiar będzie podobny ale jakość się zmieni.
 

xem

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Otwieram dowolny jpg. z dysku. Nic nie zmieniam. Zaraz zapisuje go pod nazwą np.01, powiększa się przeszło dwukrotnie (2,08MB na 4,48MB). Otwieram nowo zapisany plik 01 i zaraz zapisuję jako 02, i on znowu powiększa swą wielkość. Robię to samo w systemowym paincie, a tam różnice są niewielkie. O co tu chodzi? Podoba mi się ten corel, niewiele kosztuje. Ale jak tego nie naprawię to szkoda wydawać kasę.
 

xem

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Znalazłem...eureka!!
Każdy plik w internecie czy w naszych zbiorach z telefonów, aparatów został w większym lub mniejszym stopniu poddany kompresji w czasie zapisu.
PaintShop Pro otwiera pliki usuwając kompresję. Jeśli ustawie bez kompresji to plik zostanie zapisany na "surowo" i dlatego jest większy.
 

Mangas

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Czerwiec 2015
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki serdeczne za spolszczenie.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Witam, @Aljot Czy można te spolszczenie wrzucić na Instalki.pl ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Można, ale nie będzie to zgodne z prawami autorskimi, jak większość programów. Corel jak by chciał by była polska wersja językowa to zleciłby to profesjonalnym tłumaczom. Parę tysięcy euro za lokalizację nie robi różnicy, ale mieliby pewność, że wszystko ma ręce i noki.
 
Ostatnia edycja:

Herbata

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Czerwiec 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
1
Witam serdecznie.Pragnę serdecznie podziękować autorowi spolszczenia.Dzięki niemu rozumiem znacznie więcej i mniej się wkurzam.Dziękuje!!!
 
Do góry