CyberLink PowerDirector 11 Special Edition za darmo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
CyberLink PowerDirector - przy pomocy tego programu możemy w domu stworzyć własną montażownie filmów amatorskich. Aplikacja posiada wszystkie opcje, jakie będą nam potrzebne przy tworzeniu wideo. Bardzo prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny, a do tego ciekawa oprawa graficzna sprawia, że jest on bardzo przyjazny dla użytkownika. Posiada własną bazę gotowych przejść i efektów. Umożliwia szybką edycję dźwięku na potrzeby filmu. Mamy możliwość zwolnienia, przyspieszenia, czy zmiany jasności filmu.

Cały montaż odbywa się na osi czasu. Po zmontowaniu filmu możemy go przekonwertować m.in. do formatu AVI, czy MPEG-4. Zaletą programu jest także możliwość konwersji do formatu FLV i bezpośredniego uploadu do serwisu YouTube. W programie możemy także nagrać nasz film na płytę.
źródło: programosy.pl


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Strona z promocją

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Redeem Code

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18405
Reakcje/Polubienia
39065
Miasto
Gdzieś w Polsce
to samo na SOS
81LEq66hQWL._SX385_.jpg
CyberLink PowerDirector 11 SE


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

haju

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Grudnia 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
4
Dzień dobry.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem z programem: zarejestrowałem go i niestety mam nieaktywne opcje MPEG2, MP4 i kilka innych przy opcji tworzenia końcowego pliku.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Czy ta wersja Special Edition różni się od full wersji nie będącej SE?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
haju napisał:
Dzień dobry.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem z programem: zarejestrowałem go i niestety mam nieaktywne opcje MPEG2, MP4 i kilka innych przy opcji tworzenia końcowego pliku.
To jest wersja okrojona (promocyjna) i dlatego nie wszystkie opcje są aktywne.
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Program ciekawy. Szkoda, że tak mocno okrojony ze swoich bogatych możliwości i świetnych efektów. Wersja SE ma chyba zachęcić do zakupu PRO.
 

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
Dobrze, że dali chociaż tyle za free. Wolę jednak pełną wersję dziewiątą, którą mam z KŚ :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Program jest świetny pod warunkiem, że ściągniemy i zainstalujemy pache ze strony producenta:
Językowy: Updates PowerDirector 11 to build 2707:
Potem kolejne o których info wyświetli się podczas uruchamiania programu.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Rzeczywiście po zainstalowaniu Patcha, który polecił Emmers mamy Polska wersję i więcej dodatków!

Patch pobierzemy ze strony:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oczywiście wybieramy odpowiednia wersję programu i build czyli ten numerek który został podany przez niego.

Dodatkowo:

Po założeniu konta online z pozycji programu mamy dostęp do obejrzenia i możemy za darmo pobrać wiele ciekawych efektów i animacji utworzonych przez użytkowników tego programu.
 

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
Czy po instalacji tych poprawek ta wersja jest bogatsza aniżeli PowerDirector Deluxe 9 z KŚ?
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Mam wgrane równolegle obie wersje.

Na razie mogę tylko powiedzieć jakie zauważyłem ograniczenia wersji 11 SE. Zablokowana funkcja korekcji wideo, zapis produkcji w niektórych formatach, i zapis w 3D ( film do oglądania w 3 wymiarach).
 
Do góry