CyberLink PowerDirector 9 Deluxe-spolszczenie

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
PowerDirector 9, profesjonalny program do montażu filmów wideo. Miłośnicy filmowania otrzymują od Niezbędnika 2/2013 zupełnie za darmo komercyjną, pudełkową wersję tej popularnej aplikacji. Teraz komercyjna, pudełkowa edycja 9 Deluxe dostępna jest za cenę gazety - 9,90
Czasopismo można również kupić w wersji cyfrowej za 8.90 zł i pobrać program za pomocą aplikacji KŚ+...
Do pełni szczęścia zabrakło spolszczenia, które dziś oferuję wszystkim którzy zainstalowali lub zamierzają zainstalować program, korzystając z promocji. Oprócz głównego programu po polsku komunikować się będzie również jeden z programów dodatkowych: CyberLink PhotoNow.Drugi dodatkwy program: CyberLink WaveEditor nie jest przetłumaczony.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
screenpl.jpg

Schowek02.jpg

Schowek03.jpg
photonow.jpg

Sam program jest świetny pod każdym względem. Spolszczenie dodatkowo powinno ułatwić pracę z materiałem filmowym. Polecam
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
antbil007 napisał:
Programy za darmo...
Może ktoś wrzuciłby zatem linka z softem i serialem z promocji?
Oprogramowanie i klucz jest dostępne na płycie Niezbędnik KŚ 2/2013 wraz z pakietem dodatków . Można je również pobrać ze strony KŚ, ale po zakupie czasopisma w formie elektronicznej. Link jest dostępny dopiero po podaniu unikalnego kodu otrzymanego po transakcji. Program zatem jest w pełni legalny dla nabywców czasopisma.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Tych którzy pobrali wcześniej spolszczenie, przepraszam za błędy. Proszę o ponowne pobranie i instalację , Kilka znalezionych błędów naprawiłem. Bardzo poważnym błędem był brak możliwości dodania do osi czasu dowolnego klipu. W nowej odsłonie tłumaczenia błąd już nie występuje. Dougi błąd który zauważyłem i naprawiłem to zablokowana ścieżka dialogowa, która w tej wersji już działa normalnie. Jeśli ktoś zauważy jeszcze jakieś błędy proszę o kontakt, nie sposób bowiem przetestować wszystkich funkcji programu od razu...
Nowy instalator jest w tej samej lokalizacji co wcześniejszy:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34660
Reakcje/Polubienia
60983
Teraz działa jak należy,a już myślałem o odinstalowaniu.Dzięki Emmers.Czekam na spolszczenie Wave Editora.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Spolszczenie do WavEitor:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Przed instalacją radzę pobrać ze strony producenta poprawkę :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
power.jpg

Poprawka zawiera nowszą wersję WavEdtor i kilka usprawnień.Całość działa sprawniej po instalacji poprawki. Niestety WavEditor jest bardzo ubogi w funkcje i jakoś nie pasuje do tak rozbudowanego programu jak Power Director.
 

yakub

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Emmers WIELKIE dzięki za tłumaczenie, jeśli można to mała uwaga: po wgraniu najnowszego tłumaczenia nie można modyfikować animacji napisów, po wgraniu starszego problem zniknął.
pomimo tej niedogodności Emmers przed Tobą czapeczka z głowy
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
yakub napisał:
Emmers WIELKIE dzięki za tłumaczenie, jeśli można to mała uwaga: po wgraniu najnowszego tłumaczenia nie można modyfikować animacji napisów, po wgraniu starszego problem zniknął.
pomimo tej niedogodności Emmers przed Tobą czapeczka z głowy
Znowu muszę podziękować za spostrzegawczość. Długo szukałem błędu i w końcu znalazłem pominięte okno dialogowe 1305 w bibliotece PDrt.dll. Błąd naprawiony. Być może jeszcze coś pominąłem. Bardzo ważne dla prawidłowego działania spolszczonego programu są takie uwagi jak powyższa.
Naprawione spolszczenie tam gdzie wcześniejsze. Proszę o wszechstronne testy w praktyce. Pozdrawiam i trzymam rękę na pulsie.
 

Aguarius

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
198
Reakcje/Polubienia
0
Emmers bardzo ale to bardzo ci dziękuję! Program jest dobry, a z Twoim spolszczeniem jeszcze lepszy i warto było go kupić :piwko
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
522
Reakcje/Polubienia
400
Dzięki za poprawki do spolszczenia .Jeśli można wiedzieć to chętnie dowiedziałbym się jakim programem komponujesz takie instalki ,że rozpakowują się gdzie trzeba z opcją wyboru miejsca ? Zrobiłbym sobie takie cudo do plików pl w paragon backup o ile bym podołał wyzwaniu :sarkazm
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
W tym przypadku użyłem programu WinRar. Równie dobrze można użyć HaoZip a nawet 7-zip.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
522
Reakcje/Polubienia
400
Dzięki za info. Przetestowałem sobie 7 zip i haozip ,bo darmowe i wybrałem haozip ze względu na większe możliwośći konfiguracji .
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wprowadziłem kolejne poprawki w spolszczeniu. Pozdrawiam.
 

yakub

Świeżak
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
uff wreszcie wypaliłem dvd, a miałem z nia duzo robotu (filmiki kilku sekundowe m2t, a cały film 2godz. i w prawie każdym pliku korekty ...)
Emmers naprawdę odwaiłeś kawał dobrej roboty. Spolszczenie jak należy.
W porównaniu do corela (5) dużo szybciej produkuje płytę.
Raz jeszcze dzięki
 
Do góry