Czy ściąganie z tej stronki jest bezpieczne

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Proszę o odpowiedź, czy ściąganie plików ze stronki: programosy.pl jest bezpieczne?
Chodzi mi o to czy nie jestem narażony na jakieś dodatkowe opłaty za korzystanie z serwisu.
 
A

Anonymous

programosy.pl ? Możesz sobie wcpiker-pobierać z tej stronki ile chcesz i co tylko chcesz.Robię to od 8 lat i nic złego mnie nie spotkało.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Możesz spokojnie pobierać stąd programy. Stronka jest jak najbardziej w porządku. Nawet nie ma asystenta pobierania dla niezalogowanych użytkowników tak jak to ma miejsce na DP.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dzięki za odpowiedź. Zapytałem bo obawiam się stron typu: plikostrada lub pobieraczek
 
A

Anonymous

wcpicker napisał:
Dzięki za odpowiedź. Zapytałem bo obawiam się stron typu: plikostrada lub pobieraczek
Ahaha a ja dawno założyłem konto na plikostrada i wypełniłem fałszywe dane typu: imię, nazwisko, ulica, miasto itp. itd. i nic mi nie zrobią. :) Znam wszystkie stronki które bezpieczne pobieranie programów i gier. ;-) Pozderka
 
A

Anonymous

vixen1987 napisał:
Ahaha a ja dawno założyłem konto na plikostrada i wypełniłem fałszywe dane typu: imię, nazwisko, ulica, miasto itp. itd. i nic mi nie zrobią. :)
Vixen1987-to bardzo ładnie,że fałszujesz formularze :szydera .My też Cię pozdrawiamy :francuz .
 
A

Anonymous

Nie jesteś narażony na żadne dodatkowe opłaty, strona jest bezpieczna i możesz śmiało z niej pobierać
 
Do góry