Czy da się wyłączyć reklamy w ZoneAlarm?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Początkowo pokazywały się bardzo rzadko i tak bardzo nie przeszkadzały, ale ostatnio zrobiły się już naprawdę męczące. Czy da się je jakoś zablokować/wyłączyć w darmowej wersji?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Początkowo pokazywały się bardzo rzadko i tak bardzo nie przeszkadzały, ale ostatnio zrobiły się już naprawdę męczące. Czy da się je jakoś zablokować/wyłączyć w darmowej wersji?
tak, trzeba kupić wersję płatną :wariatt
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9993
Reakcje/Polubienia
10627
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Oj nieładnie :nononoTwórca też z czegoś żyć musi. Albo płaci się za produkt albo ogląda reklamy. Pewnie grzebiąc w rejestrze można by usunąć to i owo.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Czyli nie ma takiej opcji? Hmm, to chyba jednak muszę szukać innej zapory :(
@al - jest wiele darmowych programów, które nie wyświetlają żadnych reklam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9993
Reakcje/Polubienia
10627
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czyli nie ma takiej opcji? Hmm, to chyba jednak muszę szukać innej zapory :(
@al - jest wiele darmowych programów, które nie wyświetlają żadnych reklam
Bo rekompensują sobie to w inny sposób (może dzielisz się z nimi nieświadomie swoimi danymi.
Ogólnie uważam, że zmieniając dwa wpisy w rejestrze da się je wyłączyć ale są darmowe zapory więc jest z czego wybierać.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
...są darmowe zapory więc jest z czego wybierać.
Tak, przetestowałam już kilka i wszystkie były do kitu (jest wątek na forum). W końcu ZoneAlarm mi przypasował, to znów te reklamy... :/ Chyba już tylko jedna została mi do sprawdzenia :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9993
Reakcje/Polubienia
10627
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak, przetestowałam już kilka i wszystkie były do kitu (jest wątek na forum). W końcu ZoneAlarm mi przypasował, to znów te reklamy... :/ Chyba już tylko jedna została mi do sprawdzenia :(

To zainstaluj jakiś program Internet Security albo w ogóle zrezygnuj z zapory. Ja nie mam i nie narzekam. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Tak, przetestowałam już kilka i wszystkie były do kitu (jest wątek na forum). W końcu ZoneAlarm mi przypasował, to znów te reklamy... :/ Chyba już tylko jedna została mi do sprawdzenia :(
skoro przypasował to poproś Mikołaja o licencję
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Tak, przetestowałam już kilka i wszystkie były do kitu (jest wątek na forum). W końcu ZoneAlarm mi przypasował, to znów te reklamy... :/ Chyba już tylko jedna została mi do sprawdzenia :(
@d0r0t@ pamiętam Twój wątek o zaporze. Myślę, że darmowa wersja Sphinx Windows 10 Firewall Control spełni Twoje oczekiwania (możliwość ustawienia reguł połączeń dla każdego programu, alerty w przypadku próby połączenia, wersja portable, niskie zużycie zasobów, kompatybilność z Windows 7).
NctqtPQ.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry