Czy Zgodnie z regulaminem......

Krzysiu2000

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Ostatnio trochę grzebałem w internecie i napotkałem taką stronkę...(flmsdown.net).Są tam programy w wersji full łącznie z kluczem.Osobiście w ramach testu zainstalowałem kilka programów... i do dnia dzisiejszego działają poprawnie (zwłaszcza Roboform Pro,na którym mi zależało,a w Waszym konkursie szczęście mi nie dopisało)
Moje pytanie- jak jest z tą stroną i programami , czy są one legalne :?? w 100% i czy można ich używać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Krzysiu2000 napisał:
Ostatnio trochę grzebałem w internecie i napotkałem taką stronkę...(flmsdown.net).Są tam programy w wersji full łącznie z kluczem.Osobiście w ramach testu zainstalowałem kilka programów... i do dnia dzisiejszego działają poprawnie (zwłaszcza Roboform Pro,na którym mi zależało,a w Waszym konkursie szczęście mi nie dopisało)
Moje pytanie- jak jest z tą stroną i programami , czy są one legalne :?? w 100% i czy można ich używać.

nie słyszałem o tej stronce ale jeśli są tam płatne softy z kluczami to te klucze są po prostu lewe,RoboForm Pro jest płatny


EDIT
ok,zobaczyłem.... następna stronka z warezem czyli pirackie softy,legalne to nie jest
P.S uważaj co pobierasz ,możliwe że w paczkach z programami są trojany i tp
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Krzysiu2000 napisał:
Ostatnio trochę grzebałem w internecie i napotkałem taką stronkę...(flmsdown.net).Są tam programy w wersji full łącznie z kluczem.Osobiście w ramach testu zainstalowałem kilka programów... i do dnia dzisiejszego działają poprawnie (zwłaszcza Roboform Pro,na którym mi zależało,a w Waszym konkursie szczęście mi nie dopisało)
Moje pytanie- jak jest z tą stroną i programami , czy są one legalne :?? w 100% i czy można ich używać.
...no to jakbyś jeszcze trochę pogrzebał to pewnie byś się dowiedział że takie strony oferują tylko i wyłącznie piraty a używać możesz wszystkiego na co masz ochotę ale z legalnością to inna sprawa.
 

Krzysiu2000

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za informacje.Nie jestem zwolennikiem wersji pireckich,ani piractwa :? ,ale zostawię sobie jeden program.Może Roboform będzie jeszcze raz w konkursie - jak wygram to wywalę tę "przeróbkę" :D
 
Do góry