Darmowe uaktualnienie do Windows 10 październik 2019

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka


Wczoraj na maszynie wirtualnej zainstalowałem świeżą kopię Windows 7 i z powodzeniem uaktualniłem do Windows 10 za pomocą Windows10Upgrade24074
Plik można pobrać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
A ja zainstalowałem już kilka razy na różnych komputerach różnych osób Windows 10 i wklepałem klucz od Windows 7. Mi się wydaje to prostsze i jakieś takie jakby czystsze...
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Potwierdzam, opcja wpisania klucza z Windows 7 podczas instalacji Windows 10 działa i jest to szybsza i czysta metoda bo M$ celowo taką furtkę (bramę :wykrzyknik) zostawił-w końcu kiedyś magiczną liczbę instalacji pragnie osiągnąć...
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Potwierdzam, opcja wpisania klucza z Windows 7 podczas instalacji Windows 10 działa i jest to szybsza i czysta metoda bo M$ celowo taką furtkę (bramę :wykrzyknik) zostawił-w końcu kiedyś magiczną liczbę instalacji pragnie osiągnąć...
Działa również ...
 

black1111

Świeżak
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Mam zainstalowany Win7 Pro od dłuższego czasu,a więc nazbierało się masa programów różnych
potrzebnych i także mniej potrzebnych.
Chciałbym podjąć próbę uaktualnienia do Win10.
Więc moje pytanie , czy taka operacja nie zdemoluje mi aktualnego systemu - a w konsekwencji coś
przestanie działać lub w ogóle system nie wstanie...Jakie istnieje ryzyko..
Dziękuję za wszelkie porady.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19208
Reakcje/Polubienia
55898
Chciałbym podjąć próbę uaktualnienia do Win10.
Więc moje pytanie , czy taka operacja nie zdemoluje mi aktualnego systemu - a w konsekwencji coś
przestanie działać.
W teorii po uaktualnieniu powinno wszystko działać. Jednak za wyjątkiem programów, które Windows 10 uzna za niekompatybilne i wtedy wyświetli monit o potrzebie ich usunięcia lub
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Natomiast w praktyce, jak już zostaliśmy przyzwyczajeni przez MS może być różnie. Zalecane jest więc zawsze zrobienie kopii systemu i najważniejszych plików przed aktualizacją.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Najlepiej to by było zrobić sobie kopię całej partycji systemowej np: Aomei Backupper czy innym programem i jak by co to zawsze można przywrócić poprzednie stan.
 
Do góry