Darmowy Filseclab Personal Firewall Professional Edition

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Note: No 64-bit Windows
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
To prawda nie współpracuje z systemem 64 bit tak jak i ich flagowy produkt Twister AntiVirus , też tylko systemy 32 bitowe a szkoda bo softy maja dobre !
 
A

Anonymous

Tu jest elegancki opis tej zapki-zrobiony przez @Ichito-specjalistę od chińszczyzny ( i nie tylko) :dziwak :


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Lekkością porównywalny tylko z Look'n'Stop :ok
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Hornet dzięki...ale specjalistą zwłaszcza od chińszczyzny raczej nie jestem i nawet nie śmiałbym się tak określać :) "Chińszczyzna" jest dość mało znana i popularna, a przecież to wyśmienite softy wspominając choćby kilka HIPSów chińskiej produckji, Shadow Defender, zaporę Risinga czy właśnie produkty Filseclab - zapora i Twister AV...a ja czasem lubię wyszukiwać coś "egzotycznego" :)
Co do zapory Filseclab...mam jak najlepsze doświadczenia...jest bardzo konfigurowalna, posiada mnóstwo opcji i co prawda przeznaczona głównie do kontroli ruchu wychodzącego, to i tak świetnie się sprawdza...poza tym faktycznie jest niezwykle lekka...z samodzielnych i znanych mi zapór ustępuje tylko L'n'S i GhostWall.
Nie ma się co oszukiwać...to program już nierozwijany, a ostatnie aktualizacje do ściągnięcia są na 2008, ale uważam, że ktoś kto chce poznać różne zapory i zobaczyć co mogą oferować, spokojnie może wypróbować i tę właśnie.
Tak na marginesie...interesująca jest np. jeszcze zapora NetVeda Safety.Net...ale nie jest chińska :D
 
Do góry