Narzędzia defencebyte Computer Optimizer za darmo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
defencebyte Computer Optimizer posiada zaawansowane funkcje, które nie tylko rozwiązują problemy z wolnym komputerem PC, ale również zapewnia możliwie najlepsze czyszczenie rejestru, historii przeglądarki i pamięci podręcznej. Posiada także doskonałe narzędzia do optymalizacji systemu Windows. Computer Optimizer jest łatwy w użyciu i zawiera kompleksowe i najnowsze techniki diagnozowania stanu systemu, co z kolei zapewnia szybki i profesjonalny stan sugestii optymalizacji urządzenia pod kątem maksymalnej wydajności. Defencebyte Computer Optimizer to narzędzie, które sprawia, że system jest gotowy do pracy ponownie w ciągu kilku sekund, inteligentnie wykrywając i eliminując niepotrzebne lub puste wpisy zebrane w rejestrze urządzenia z powodu uszkodzonej deinstalacji, przestarzałej instalacji sterownika. Co więcej, to doskonałe narzędzie jest również dobrze znane z poprawy czasu uruchamiania systemu Windows, jak również przyspieszenia komputera oraz blokowania zagrożeń internetowych przed wejściem do urządzenia, zabezpieczając w ten sposób przechowywane w nim dane.

363254ad044b468d46d8fa4ff368edaa.PNG

defencebyte Computer Optimizer V3.8.3 (6 month license)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Na początek - defencebyte Computer Optimizer pochodzi z Australii. Poza tym, program jest trochę podejrzany (u mnie Eset od razu uznał go za wroga). Przeskanowałem więc go na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i wykazał "tylko" trzy potencjalne zagrożenia. Jednak ma powiązania z plikiem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
który już tych zagrożeń wykazuje 30/71 !!! Zatem sprawdziłem te powiązania w osobnej usłudze
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i ukazało się coś takiego:

JTG9sSDg.png

Jak widać powyżej VirusTotal pokazuje powiązanie z ukraińskim IP, ale
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pokazuje że IP jest z hostingu w Moskwie. Jak na trzytygodniową domenę 44 zgłoszenia scamu to niezły wynik :D Zresztą pod tym adresem IP były wcześniej inne strony scam, jak choćby air-platform.ru

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
także oznacza ten program jako zagrożenie i dodał wpis komentarza na VirusTotal.

Macie teraz ogólne spojrzenie na ten program. Decyzja o użytkowaniu należy do was :)

P.S. Program dodałem pomimo ostrzeżeń, bo i tak ktoś by go dodał.
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
...a udało się go komuś aktywować?
bo próbowałem 5.5 raza i nic
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Excuse me ! Is this a good software to equip with on computer optimization? Thanks for the comments!
Is it 1-Year license or 6-month License?
 
Ostatnia edycja:

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Malwarebytes Premium mi nawet nie daje tego zainstalować twierdząc że :szok jest to potencjalny szkodliwy program i od razu go zjada:hehe
 
Do góry