Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
5885
Polubienia
10049
Autor tematu #1
DevManView to użyteczna aplikacja, która może zastąpić standardowy menedżer urządzeń wbudowany w systemie operacyjnym Windows. Program ten wyświetla wszystkie urządzenia oraz ich najważniejsze parametry. DevManView posiada unikalną cechę, która pozwala na zarządzanie urządzeniami w sieci lokalnej.

Program umożliwia też włączanie/wyłączanie zbędnych urządzeń, a także pozwala na wyeliminowanie błędów związanych ze sterownikami lub konfliktem sprzętowym. DevManView wyświetla dokładną nazwę urządzenia i jego producenta, typ i nazwę kodową, lokację na płycie głównej, wersję sterownika, sekcję plików informacyjnych (INF) oraz czas instalacji sterownika i zmodyfikowanie urządzenia w rejestrze systemowym.

DevManView umożliwia też wyszukiwanie informacji o urządzeniu w Internecie i wyświetlaniu plików informacyjnych (INF), z których odczytamy niezbędne wpisy i inne parametry sprzętu. Ponadto program posiada narzędzie do tworzenia raportów i dzienników w formie HTML oraz możliwość wyłączania poszczególnych kolumn z urządzeniami, które są zbędne dla użytkownika.
opis:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyćNie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć


32 bit:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

64 bit:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Spolszczenie:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć