Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18400
Reakcje/Polubienia
39051
Miasto
Gdzieś w Polsce
ace694af255a0cd3a646b3f87ccbe4ba.png
Dimo MKV Video Converter 4.2.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dimo MKV Video Converter umożliwia łatwą konwersję MKV do dowolnego popularnego formatu w celu lepszego odtwarzania, edycji lub udostępniania z wysokim współczynnikiem kompresji i lepszą jakością obrazu.
Główne cechy:
Konwertuj MKV do dowolnego formatu wideo, takiego jak MP4, MOV, AVI, H.265 itp.
Wyodrębnij ścieżkę audio z MKV i zapisz jako MP3, M4R, AAC itd.
Konwertuj pliki MKV na iPhone, iPad, Android, Sony Vegas, VR, TV, YouTube, PS4 itp.
Twórz pliki ISO z MKV dla łatwego odtwarzania, tworzenia kopii zapasowych lub nagrywania później
Utwórz animowany GIF z części filmów MKV do udostępniania w Internecie
Udostępniaj filmy na przenośne gadżety i telewizory z komputera PC / Mac w tej samej sieci

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Nie mam pojęcia kto odstawia tą szopkę :myśli2... wstawiłem bezpośrednio link do promocji na stronie producenta ... post zniknął !!!
@Camel1965 w swojej wstawce która też zniknęła wstawił na Win i MAC'a ... został MAC z czerwca który prowadzi do instalki na Win
Gratuluję orientacji usuwającemu ..!!!! .. szkoda się wysilać :hi
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie mam pojęcia kto odstawia tą szopkę :myśli2... wstawiłem bezpośrednio link do promocji na stronie producenta ... post zniknął !!!
@Camel1965 w swojej wstawce która też zniknęła wstawił na Win i MAC'a ... został MAC z czerwca który prowadzi do instalki na Win
Gratuluję orientacji usuwającemu ..!!!! .. szkoda się wysilać :hi
Może dlatego że ta promocja już jest wyżej. Link do rejestracji programu jest ten sam :)
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Szkoda, że nie potrafisz czytać :lupa pozostawiona promocja jest na MAC'a i na 60h a link z niej prowadzi do instalki na Win.
Promocja natomiast jest na 20 dni na win i to jest ta różnica
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Szkoda, że nie potrafisz czytać :lupa pozostawiona promocja jest na MAC'a i na 60h a link z niej prowadzi do instalki na Win.
Promocja natomiast jest na 20 dni na win i to jest ta różnica
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ja mówię o tej wyżej. Jest dokładnie ten sam link co podajesz. Dobrze jest mieć kogoś do pary kto nie umie czytać :)
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Dziwne podejście .. bo jest mało prawdopodobne aby ktoś sprawdzał wszystkie wstawki w temacie czy to jest ten sam link ..
Miłego dnia ...
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
The key code given on giveaway page is not valid and email sent to their support for clariciation.
 
Do góry