Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
10591
Reakcje/Polubienia
30863
DJV jest profesjonalnym oprogramowaniem do przeglądania materiałów wideo, do obsługi efektów wizualnych, animacji, a nawet produkcji filmowej. Kod źródłowy jest udostępniany na licencji open source w stylu BSD. Dostępny jest dla systemów Linux, macOS i Microsoft Windows.

Zapewnia możliwość wysokiej rozdzielczości odtwarzania, dużej głębi bitowej, sekwencji obrazów i filmów z kontrolą dokładności klatek, a także zarządzaniem kolorami. Ta przeglądarka dobrze przegląda wideo klatka po klatce, a także jest w stanie efektywnie sekwencjonować i obsługiwać pliki EXR. DJV ma prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój obecny projekt wideo został profesjonalnie ukończony. Jest to doskonałe narzędzie do podglądu sekwencji renderowanych obrazów.

Funkcje obrazowania obejmują cykliczne wyświetlanie klatek, histogram, próbnik kolorów, przeciąganie i upuszczanie, powiększanie.

DJV ma płynny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który okaże się prosty, szybki i bardzo wydajny. Zawiera również konfigurowalne klawisze skrótu, dzięki którym praca jest jeszcze przyjemniejsza.

Niektóre funkcje aplikacji DJV:
  • Wsparcie dla systemów Linux, Apple OS X i Microsoft Windows
  • Odtwarzanie zarówno sekwencji obrazów, jak i filmów
  • Działa ze standardowymi formatami plików, takimi jak Cineon, DPX, IFF, IFL, JPEG, libquicktime, LUT, OpenEXR, PIC, PNG, PPM, QuickTime, RLA, SGI, Targa, TIFF i wiele innych
  • Zawiera narzędzia wiersza poleceń do przetwarzania wsadowego.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry