Dlaczego temat Rozmowy o polityce został zamknięty

Status
Zamknięty.

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Może ktoś to wyjaśnić? Coś się stało nagle? Jakaś zmiana zaszła? Kto go zamknął i dlaczego?
Zresztą podobnie z tematem kontrowersyjne zdjęcia...
Kto tu tę cenzurę robi i w imię czego?

:co jest?
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Może ktoś to wyjaśnić? :p Podobnie z mym ostatnim tematem, dyskusja była ciekawa bo było aż 5 stron i nagle temat się zamyka - bez poinformowania mnie jako zakładającego post dlaczego się go zamyka .Czyżby na forum ukrywa się jakiś konfident :szydera , tajny agent obcego mocarstwa :scratch :eek: . :dziwak a może św inkwizycja ,lub kościelna cenzura :co jest? .
 
A

Anonymous

Oj szkoda, że Ciebie nie było ostatnio..Zaczęło się od wymiany zdań pomiędzy slawektorem a Hornetem w temacie nagród za seks w wakacje. Potem poszedł temat "Co wolno wojewodzie" (skasowany całkowicie) założony przez slawektora, a dotyczący tekstów/odzywek moda marsellusa..Wybuchła afera i zostały zablokowane tematy, które nie miały z tym nic wspólnego..O czym zresztą ostrzegałem, bo wiem jak te tematy rażą niektórych...Możemy pisać petycje do Oxygena w dni robocze pomiędzy 11:05 a 11:10 :szydera
Pozdrawiam :hippie
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
viper218 napisał:
Możemy pisać petycje do Oxygena w dni robocze pomiędzy 11:05 a 11:10 :szydera
Pozdrawiam :hippie

ja już napisałem petycje viper218 :szydera ale odpowiedzi nie ma bo poczta strajkuje :szydera :wariat :zawsty
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
I bardzo dobrze się stało! ( moim skromnym zdaniem )
Jest takie przysłowie "Nie chcesz mieć wrogów nie zaczynaj o polityce"
Może co niektórym się narażę ale sorry taka jest prawda. :)
 
A

Anonymous

Tematy te wzbudzają kontrowersje , i jak się okazało za wiele emocji , co dołączając "słabsze dni " niektórych userów spowodowało awanturę i reakcje Oxyego... finał już znasz
 
A

Anonymous

viper218 napisał:
Co wolno wojewodzie" (skasowany całkowicie) założony przez slawektora, a dotyczący tekstów/odzywek moda marsellusa.
Kwestią wyjaśnienia. Ten temat został skasowany na moją prośbę.
Wizerunek forum.
A ujawnianie danych osób.. takie rzeczy nie mają prawa się zdarzać.
Szkodzi forum.


Co do kontrowersji, słabszych dni.
To akurat nie ma związku z tematem. Ale to praktycznie było przyczyną szumu o dziadów.
Joanna-1 napisał:
Witam wszystkich.
W czasie instalacji GG pokazał mi się taki komunikat i nie wiem jak to naprawić
Jeżeli odpowiedz jest:
marsellus napisał:
Olej tego kloca i zainstaluj WTW :hura
Oprócz słowa Olej jest naprawdę dużo zamienników. To albo dbamy o wizerunek forum, albo obniżamy poziom. Co było by następne? Po dziadach, nie chciałem czekać.
Modem się bywa, userem się jest. I nie wolno o tym zapominać.

Rozumiem intencje tych którzy chcą nie otwierania wątku. Taka wola.
Nie rozumiem, jak można coś krytykować, jednocześnie nie biorąc w tym udziału.
Skoro mnie to nie interesuje to nie czytam.
Patrząc jednak w ostatnie wpisy w nim, nie widać powodu do zamknięcia.
Wszystkich tematów: 17395 i ten 1 wątek.
Ciężko to zrozumieć. Wyznacznikiem powinna być popularność, a tu się szuka dziury w całym.
Nikt nie czyta, nikogo nie interesuje.. a popularność to chyba boty nabijają.
 
A

Anonymous

Chory flustrat znowu szuka zaczepki i jednocześnie usprawiedliwienia swojej głupoty :szydera. Nie chcesz zaniżać poziomu? To oszczędź normalnym ludziom widoku Twoich fobii, bredni i innych wszelakich głupot jakie tu wypisujesz :)

Mam nadzieję że OXY się nie ugnie i nigdy tu już agitacja polityczna nie wróci.
 
A

Anonymous

Zgadzam się po trochu z wszystkimi przedmówcami :dziękuję .
Faktycznie dyskurs polityczny wzbudza w Polakach niespotykany poziom emocji.Ale wyjaśnienie tego fenomenu (?) jest bardzo proste : gra ciągle idzie o wielką stawkę.
Dlaczego w krajach o stabilnych systemach demokratycznych ludzie na co dzień w ogóle nie interesuję się polityką (oczywiście oprócz czynnego udziału w wyborach) ? Bo tam już jest wszystko poukładane i ustalone (w slangu : pozytywnie pozamiatane) a u nas jeszcze nie.Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to oszukuje samego siebie.
Nie wiem czy na tym forum są jakieś krety ale każdy user uważnie śledzący newralgiczne tematy na pewno zauważył podejrzane symptomy pojawiające się cyklicznie i doprowadzające do emocjonalnej wymiany zdań.
Dopóki w tematach politycznych nie było prowokacyjnych wypowiedzi,dopóty nie było żadnych konfliktów.
Każdy w nich był mile widziany z wszystkich opcji politycznych.Niestety zamiast twórczej polemiki i ścierania się poglądów,dochodziło do gorszących scen wywoływanych celowo.
OXY-jest człowiekiem inteligentnym,otwartym na świat,o szerokich horyzontach,nie jest osobą którymi targają jakieś uprzedzenia.I jeżeli nie otworzy z powrotem zamkniętych tematów to to tylko i wyłącznie z jednego powodu : ktoś Go ładnie o to "poprosił" czyli "złożył propozycję nie do odrzucenia".
BTW.Marsellus-ostatnio dzieje się z Tobą coś bardzo niepojącego,co mnie osobiście wyjątkowo smuci :( , chociażby z tego powodu,że uchodzisz na tym forum za mojego kuzyna...
 
A

Anonymous

No i odezwała się wyrocznia :D Tak, tak "spiseg" czerwonych komuchów :szydera
Nie wiem jak inni ale mnie już ze śmiechu brzuch boli :szydera
 
A

Anonymous

Marsellus-Bracie :friends ,nie daje Ci to ewidentnie spokoju,w przeciwnym wypadku nic byś nie pisał.Czyli jednak na czymś Ci bardzo zależy :) .
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
I jeżeli nie otworzy z powrotem zamkniętych tematów to to tylko i wyłącznie z jednego powodu : ktoś Go ładnie o to "poprosił" czyli "złożył propozycję nie do odrzucenia".
Nie wiem czy "ubezwłasnowolnienie" Oxyego jest w dobrym tonie , jeśli jakikolwiek z tematów powoduje konflikty i awantki to finalnie kończy się to niezbyt miło
temat był dobrym pomysłem na edukacje młodszych , nie mniej , w naszej mentalności jest zakodowana walka , niestety również miedzy sobą , co finalnie doprowadza do ubliżania sobie wzajemnie i wybiega dość znacznie poza ustaloną(założoną) wcześniej konwencje
za wiele negatywnych emocji ostatnio na forum
a decyzja Oxyego słuszna, zważywszy na fakt iż jakiś czas temu ostrzegał i informował o obserwacji "neuralgicznych " tematów
 
Status
Zamknięty.
Do góry