Do usunięcia :p

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Do usunięcia :p
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35781
Reakcje/Polubienia
24811
Miasto
Trololololo
Muszę kupić prezent na Mikołaja i pod choinkę trzem siostrom w wieku 12, 13 i 16 lat. Może ktoś ma tutaj córki, siostrzenice/bratanice albo siostry w tym wieku i mógłby podpowiedzieć, z czego takie dziewczyny mogłyby się ucieszyć? Nie mam pojęcia, co im kupić :( Nie znam się na dzieciach i bardzo rzadko je widuję, więc nie wiem co lubią. Wiem tylko, że na pewno nie należą do moli książkowych, więc książki odpadają :p
Daj im kasiorę, same wybiorą sobie prezenty.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
A wypada tak na Mikołaja i pod choinkę dawać kasę?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35781
Reakcje/Polubienia
24811
Miasto
Trololololo
A wypada tak na Mikołaja i pod choinkę dawać kasę?
Lepiej dać kasiorę niż pstryknąć zły prezent który zostanie walnięty do przysłowiowej szuflady.Jeszcze gorzej będzie jak dla pierwszej spodoba się to co dostanie druga lub trzecia :zgon .
Proponuję według wieku:
12 lat - 1200zł
13 lat - 1300zł
16 lat - 1600zł
Na bank będą zadowolone :klawik
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9939
Reakcje/Polubienia
10543
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Najlepiej gdybyś wiedziała co lubią bo tak to trochę trudno. Może nie musi to być prezent który się daje a może gdzieś je zabrać. Koncert? Pod koniec listopada Slayer gra :klawik
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
do usunięcia
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35781
Reakcje/Polubienia
24811
Miasto
Trololololo
Niestety, nie wiem co lubią. Widzę je z raz w roku i raczej z nimi nie rozmawiam. Jedyne co wiem, to że nie przepadają za książkami i lubią psy, bo mają boksera. Zabierać ich nigdzie nie będę, bo nie mam samochodu, a one mieszkają na jakimś wygwizdowie. Poza tym ja się staram dzieci unikać jak ognia i nie wyobrażam sobie chodzenia z nimi gdziekolwiek :p No ale są w rodzinie i jakiś prezent dać wypada :/
Więc skoro nic nie wiesz to zaproś dzieciaki na jakąś wyżerę i po sprawie.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
do usunięcia
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@d0r0t@ skoro nie wiesz, co lubią tamte dziewczynki, to rzeczywiście daj im kasę... Kiedyś było prościej trafić z prezentami, obecnie dzieci lubią dostawać technologiczne prezenty... Za otrzymane od Ciebie pieniążki kupią sobie coś, co im się spodoba, może jakiś gadżet. Szkoda że nie wiesz jaką muzykę lubią, ale trudno jest nadążyć za małolatami...
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Prosisz o radę-to masz :) Moim skromnym zdaniem- jak dziewczynki kiedyś-gdzieś to przeczytają jak je "lubisz" to na pewno Cię też polubią, bo z pobieżnego tu opisu wynika że nie za bardzo je uwielbiasz a prezenty chcesz dać-no właśnie po co (?) dla "świętego spokoju czy co ludzie powiedzą" piszesz że dzieci unikasz itp-to daj im kasę jak Ci tu doradzają unikniesz nietrafienia w gusta a kasy dasz tyle ile uznasz sama że Cię stać i tyle ile chcesz dać, by potem nie żałować.Oczywiście to takie uproszczenie po lekturze tego tematu,osobiście jestem zwolennikiem dawania prezentów z samej chęci obdarowania, a nie z musu bo tak trzeba kłania się "definicja prezent-dar" pozdrawiam.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ani je lubię ani nie lubię. Po prostu prawie ich nie znam i zawsze od dzieci trzymałam się z daleka. Nic na to nie poradzę, po prostu nie umiem gadać z dziećmi, bo mnie przerażają :p I nie wiem jakim cudem miałyby to przeczytać
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
@Leszek55 ma sporo racji... Nie wiem czemu unikasz dzieci... Mi np. nie było dane widzieć jak moi siostrzeńcy, zwłaszcza młodsi, dorastają, bo mieszkają za granicą... Też mam problem z komunikacją z dziećmi, bo współczesne dzieci są mniej niewinne niż dawniej, nie chciałabym nigdy z nimi pracować, np. w bibliotece... Bo nie umiem z nimi nawiązywać kontaktu... Może tamte dziewczynki ucieszyłyby się, gdybyś poświęciła im choć trochę czasu... Jest cenniejszy od pieniędzy... Jednak najlepszym prezentem, skoro nie wiesz co lubią, są pieniążki...
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
do usunięcia
 
Ostatnia edycja:
Do góry