Do wygrania SpyShelter Firewall i SpyShelter Premium

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Do wygrania licencje na SpyShelter Firewall i SpyShelter Premium od 1 lipca do 19 lipca na forum MalwareTips :klawik.

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Jak znam życie to pewnie roczne - jak ten właściciel rozpaczał jak dawał lifetime za 115 zł za firewall podczas ostatniej promocji to wiem, że on by lifetime za darmo nie dał.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
juhuhu napisał:
Jak znam życie to pewnie roczne - jak ten właściciel rozpaczał jak dawał lifetime za 115 zł za firewall podczas ostatniej promocji to wiem, że on by lifetime za darmo nie dał.

:scratch :scratch właściciel czyli producent rozpaczał jak dawał lifetime za 115 zika ??
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
OXYGEN THIEF napisał:
juhuhu napisał:
Jak znam życie to pewnie roczne - jak ten właściciel rozpaczał jak dawał lifetime za 115 zł za firewall podczas ostatniej promocji to wiem, że on by lifetime za darmo nie dał.

:scratch :scratch właściciel czyli producent rozpaczał jak dawał lifetime za 115 zika ??

No nie na forum - tylko w prywatnej rozmowie z nim
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
właściciel forum rozpaczał że producent dawał lifetime za 115 zika, a niech rozpacza, swoją drogą Ty też swego czasu rozpaczałeś na forum to tak na marginesie :jezyk .Producent nie będzie rozdawał dożywotnich już bo ma roczne i te idą na konkursy.Swego czasu zanim program nie był jeszcze znany czyli dawno dawno temu producent rozdawał tylko lifetime aby program stał się znany, wiem gdyż sam dostałem od producenta chyba z 50 lajftajmów na premium a dużo dużo później 10 na Firewall :klawik.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
OXYGEN THIEF napisał:
właściciel forum rozpaczał że producent dawał lifetime za 115 zika, a niech rozpacza, swoją drogą Ty też swego czasu rozpaczałeś na forum to tak na marginesie :jezyk .Producent nie będzie rozdawał dożywotnich już bo ma roczne i te idą na konkursy.Swego czasu zanim program nie był jeszcze znany czyli dawno dawno temu producent rozdawał tylko lifetime aby program stał się znany, wiem gdyż sam dostałem od producenta chyba z 50 lajftajmów na premium a dużo dużo później 10 na Firewall :klawik.

Ja czytałem, że można było dostać spysheltera za 20 zł, ale teraz realia się zmieniły i interesuje ich rynek zagraniczny i większa kasa , a nie grosze z naszego rynku.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
juhuhu napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
właściciel forum rozpaczał że producent dawał lifetime za 115 zika, a niech rozpacza, swoją drogą Ty też swego czasu rozpaczałeś na forum to tak na marginesie :jezyk .Producent nie będzie rozdawał dożywotnich już bo ma roczne i te idą na konkursy.Swego czasu zanim program nie był jeszcze znany czyli dawno dawno temu producent rozdawał tylko lifetime aby program stał się znany, wiem gdyż sam dostałem od producenta chyba z 50 lajftajmów na premium a dużo dużo później 10 na Firewall :klawik.

Ja czytałem, że można było dostać spysheltera za 20 zł, ale teraz realia się zmieniły i interesuje ich rynek zagraniczny i większa kasa , a nie grosze z naszego rynku.
Program po prostu stał się popularny, ale z tego co pamiętam to producenta od zawsze interesował bardziej, a nawet dużo dużo bardziej rynek zagraniczny czemu w sumie nie ma co się dziwić.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
juhuhu napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
właściciel forum rozpaczał że producent dawał lifetime za 115 zika, a niech rozpacza, swoją drogą Ty też swego czasu rozpaczałeś na forum to tak na marginesie :jezyk .Producent nie będzie rozdawał dożywotnich już bo ma roczne i te idą na konkursy.Swego czasu zanim program nie był jeszcze znany czyli dawno dawno temu producent rozdawał tylko lifetime aby program stał się znany, wiem gdyż sam dostałem od producenta chyba z 50 lajftajmów na premium a dużo dużo później 10 na Firewall :klawik.

Ja czytałem, że można było dostać spysheltera za 20 zł, ale teraz realia się zmieniły i interesuje ich rynek zagraniczny i większa kasa , a nie grosze z naszego rynku.

A to, że rozpaczałem to też prawda - teraz po prostu przestałem rozpaczać , a i tak zdaje sobie sprawę , że większość tych bonusów jest nie dostępna dla przeciętnego użytkownika i czasem lepiej wydać pare złoty niż się prosić w kółko by ktoś dał
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Cóż, w Olkuszu to normalka. :guma

Cytując klasyka:

"Datpol płakał jak licki rozdawał" :p :p :p :szydera :szydera :szydera

OXY, idąc tym tokiem myślenia Olkusza, to bułki z masłem byś w Polandii nie kupił bo na uj tu je sprzedawać biednym Polaczkom skoro Helmut więcej za nie zapłaci. :facepalm :bea

Najlepiej zrobić tu jeden wielki obóz pracy i wszystko na West opylać. :szydera
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Bizon napisał:
Cóż, w Olkuszu to normalka. :guma

Cytując klasyka:

"Datpol płakał jak licki rozdawał" :p :p :p :szydera :szydera :szydera

OXY, idąc tym tokiem myślenia Olkusza, to bułki z masłem byś w Polandii nie kupił bo na uj tu je sprzedawać biednym Polaczkom skoro Helmut więcej za nie zapłaci. :facepalm :bea

Najlepiej zrobić tu jeden wielki obóz pracy i wszystko na West opylać. :szydera

Nie wiem, czy zauważyłeś , że na Polandie wszystko jest najdrożesze , a biznes wychodzi z założenia, że taniej się nie opłaca.
 
Do góry