Driver Genius 14 czy warto?

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Mam taką wersję ze starego promo. Jak myślicie warto używać z windows 10 ?
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Jeśli będzie chciał działać z 10.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Działać to działa tylko kiedy był wydany to o win 10 jeszcze nikt nie słyszał :)
Zastanawiam się czy będzie poprawne sterowniki wyszukiwać.
 
Ostatnia edycja:

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Ja tam wolę ręcznie wyszukać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24860
Miasto
Trololololo
Pewnie będzie działać i pobierać prawidłowe sterowniki w końcu i tak wszystko odbywa się w ichniej chmurze a zainstalowany program to tylko klient.Ja jednak wolę sobie ręcznie wyszukać sterowniki, w końcu do jednego kompa nie ma ich tak dużo i nie wychodzą codziennie nowe.

Takie programy są ok, bo wyszukują za Ciebie ale kilka razy już gdzieś wykukałem że jakiś pobieracz sterowników pobrał stary sterownik, także nie są nieomylne.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Kilka tego typu programów jest ciągle w promocjach. Warto z takich programów skorzystać do automatycznej aktualizacji wtyczek flash, przeglądarek, javy, skype'a itp. Dostrzegli to producenci AV i tego typu moduły implementują do swoich produktów, gdyż to podnosi ogólne bezpieczeństwo systemu. Co do wyszukiwanych sterowników do zainstalowanych urządzeń należy podejść do tego sygnalizacyjnie i ręcznie sprawdzać, czy wyszukane przez program wersje sterowników faktycznie będą kompatybilne z twoim sprzętem. Jeżeli bowiem na kilka automatycznych aktualizacji trafi ci się jedna trefna, to będziesz biadolił nad blue screen'ami i bez przywracania systemu z backupu się nie obejdzie. A czasami konflikty sprzętowe potrafią się ujawnić po kilku dniach.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18370
Reakcje/Polubienia
38937
Miasto
Gdzieś w Polsce
Jeżeli Ci to ułatwi codzienne życie, za Ciebie będzie pamiętać o aktualizacjach i sterownikach to tak.
 
Do góry