DropBox - Prośba

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Szanowni Ludkowie, czy moglibyście pomóc w powiększeniu pojemności konta. Akurat Dropbox jest mi potrzebny a miejsca jak na lekarstwo. Aktualnie mam pięciu poleconych więc jeszcze kilku potrzebuję.

Gdybyście mieli jakieś adresy email do zadań specjalnych i założyli konto z mojego reflinku byłbym bardzo wdzięczny

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35582
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Szanowni Ludkowie, czy moglibyście pomóc w powiększeniu pojemności konta. Akurat Dropbox jest mi potrzebny a miejsca jak na lekarstwo. Aktualnie mam pięciu poleconych więc jeszcze kilku potrzebuję.

Gdybyście mieli jakieś adresy email do zadań specjalnych i założyli konto z mojego reflinku byłbym bardzo wdzięczny

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zarejestrować się zarejestrowałem ale wyskoczył jakiś monit coś ala " aby korzystać musisz mieć system Windows 7 lub nowszy"
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Do pełnej operacji trzeba jeszcze zainstalować klienta DropBox na PC i w nim się zalogować przy pomocy tych danych. Zapewne XP nie jest już wspierany . Dzięki za chęci OXY :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10471
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Szanowni Ludkowie, czy moglibyście pomóc w powiększeniu pojemności konta. Akurat Dropbox jest mi potrzebny a miejsca jak na lekarstwo. Aktualnie mam pięciu poleconych więc jeszcze kilku potrzebuję.

Gdybyście mieli jakieś adresy email do zadań specjalnych i założyli konto z mojego reflinku byłbym bardzo wdzięczny

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zarejestrowałem się, pobrałem, zainstalowałem i zalogowałem. Mam nadzieję, że coś z tego będzie :winked
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Cześć @helium. Nie wiem po kiego mi Dropbox, w każdym razie poszło.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Przez wiele lat używłem Dropboxa. Niestety po zmianach w zasadach działania (choćby limit urządzeń do synchronizacji konta) musiałem odpuścić. Przesiadłem się na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

50 GB za free.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Przez wiele lat używłem Dropboxa. Niestety po zmianach w zasadach działania (choćby limit urządzeń do synchronizacji konta) musiałem odpuścić. Przesiadłem się na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

50 GB za free.
Także mam Mega, ale akurat potrzebuję powiększyć Dropa :do jutra

Czy faktycznie te bonusy przepadają po 180 dniach ?

2019-07-16-10-04-001.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry