Narzędzia DUMo za darmo

A

Anonymous

DUMo 2.0
na GOTD
DUMo (Drivers Update Monitor) to prosty w obsłudze program który sprawdzi czy na naszym komputerze zainstalowane są najnowsze sterowniki, jeśli znajdzie nowsze to zostaniemy o tym poinformowani i pozwoli nam pobrać oraz zainstalować te sterowniki.

Dumo is a user-friendly driver updater that keeps your PC up-to-date and safe. It uses the latest versions of required drivers according to your Windows version and detects installed hardware automatically.


It stands for Drivers Update Monitor, automatically scans the host system and identifies all the installed drivers.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gutek85

Wygadany
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
60
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Gdańsk
Ten program nie jest w stanie zaktualizować sterowników, ani nawet ich pobrać.
Jego funkcjonalność ogranicza się do informacji, że jest nowsza wersja o "jakimśtam" numerze i otwarciu dostosowanej wyszukiwarki Google z wyrażeniem "nazawa producenta; model; nazwa sprzętu" (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)

Nie chodzi mi ohejtowanie, ale moim zdaniem szkoda tych 2 MB na dysku na to...:/
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
gutek85 napisał:
Ten program nie jest w stanie zaktualizować sterowników, ani nawet ich pobrać.
Jego funkcjonalność ogranicza się do informacji, że jest nowsza wersja o "jakimśtam" numerze i otwarciu dostosowanej wyszukiwarki Google z wyrażeniem "nazawa producenta; model; nazwa sprzętu" (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)

Nie chodzi mi ohejtowanie, ale moim zdaniem szkoda tych 2 MB na dysku na to...:/
dokładnie i jest to tej samej firmy co sumo a tutaj dumo ...bo otwiera się to samo i instalują takie same... :guma
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
To zwykła atrapa programu do aktualizacji sterowników. Odinstalowałem. :fakolec
 

lucas_13579

Świeżak
Dołączył
3 Styczeń 2015
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Ja jednak stanę w obronie tego programu . Soft ten pokazuje bardzo rzetelnie bieżące i aktualne sterowniki do naszego sprzętu. Trzeba tę funkcjonalność zestawić z faktem iż jest on darmowy, co prawda jest rownież wersja płatna to jednak nie różni sie ona niczym w głównych cechach programu z wersja free. Można przyjąć iż jego mankamentem jest to ze automatycznie nie aktualizuje sterowników, ale za to przekierowuje na stosowne źrodła internetowe w celu ich pobrania. Jak ktoś potrzebuje kombajnu i to z pierwszej ligi to jest sporo takich programów np. Driver genius, ale tam tez ceny zaczynaja sie od przynajmniej kilkudziesięciu złotych za licencje...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
lucas_13579 napisał:
Ja jednak stanę w obronie tego programu . Soft ten pokazuje bardzo rzetelnie bieżące i aktualne sterowniki do naszego sprzętu. Trzeba tę funkcjonalność zestawić z faktem iż jest on darmowy, co prawda jest rownież wersja płatna to jednak nie różni sie ona niczym w głównych cechach programu z wersja free. Można przyjąć iż jego mankamentem jest to ze automatycznie nie aktualizuje sterowników, ale za to przekierowuje na stosowne źrodła internetowe w celu ich pobrania. Jak ktoś potrzebuje kombajnu i to z pierwszej ligi to jest sporo takich programów np. Driver genius, ale tam tez ceny zaczynaja sie od przynajmniej kilkudziesięciu złotych za licencje...
Dokładnie, program zawsze wyszuka najnowsze sterowniki a rolą usera jest je pobrać.CO innego programy które same pobierają, te często pobiorą błędne lub starsze sterowniki ponieważ producent programu nie nadąża dodawać nowych które wyszły.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
angellomichel387 napisał:
Podajcie mi lepiej coś czym mogę zaktualizować bios jest jakiś program?

dlaczego chcesz aktualizować bios ??
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
OXYGEN THIEF napisał:
angellomichel387 napisał:
Podajcie mi lepiej coś czym mogę zaktualizować bios jest jakiś program?

dlaczego chcesz aktualizować bios ??
Witam wodzu :klawik. Ponieważ Windows 10 nie mogę zainstalować ....a czytałem że to może pomóc
a to jest mój
bios phoenix technologies ltd 07PA.M014.20121227.XW
a na stronie samsunga jest udostępniona do aktualizacji ta sama wersja
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
angellomichel387 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
angellomichel387 napisał:
Podajcie mi lepiej coś czym mogę zaktualizować bios jest jakiś program?

dlaczego chcesz aktualizować bios ??
Witam wodzu :klawik. Ponieważ Windows 10 nie mogę zainstalować ....a czytałem że to może pomóc
a to jest mój
bios phoenix technologies ltd 07PA.M014.20121227.XW
a na stronie samsunga jest udostępniona do aktualizacji ta sama wersja
więc nie aktualizuj i poczekaj aż udostępnią.
 
Do góry