Narzędzia Duplicate File Finder Plus za darmo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
logo120gpg.jpg

Program do wyszukiwania duplikatów plików

Duplicate File Finder Plus – Quickly finds the duplicate files on your drives relied on file content, and you can remove the unwanted files, so as to recover your valuable disk space, reduce the management costs and avoid the unnecessary confusion.
Features:
100% accurately finds out the complete duplicate files;
Works very fast because of our high-speed file comparison algorithm is built-in;
Compares files based on file content, not file name, last modified date or file size;
Very easy to use, only need 1 click to get the result.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5478
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Plik licencji (warty do zachowania) o nazwie user.config zlokalizowany jest (7/64):


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Istnieje pewne prawdopodobieństwo, iż ta 'egzotyczna' część nazwy (bgtkvh40w3fbqao4dedot5xtg5mohcca) może być różna na różnych komputerach.
 

eualex

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
5
antbil007 napisał:
Plik licencji (warty do zachowania) o nazwie user.config zlokalizowany jest (7/64):


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Istnieje pewne prawdopodobieństwo, iż ta 'egzotyczna' część nazwy (bgtkvh40w3fbqao4dedot5xtg5mohcca) może być różna na różnych komputerach.
Ta długa nazwa folderu u mnie jest inna. Lokalizacja XP:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
>
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5478
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
eualex napisał:
antbil007 napisał:
Plik licencji (warty do zachowania) o nazwie user.config zlokalizowany jest (7/64):


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Istnieje pewne prawdopodobieństwo, iż ta 'egzotyczna' część nazwy (bgtkvh40w3fbqao4dedot5xtg5mohcca) może być różna na różnych komputerach.
Ta długa nazwa folderu u mnie jest inna. Lokalizacja XP:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
>
Można było się domyśleć. Dzięki za info. :ok
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Zainstalowałam, ale nie widzę tam możliwości szukania duplikatów tylko po nazwie, bez uwzględnienia formatu pliku. Czy ten program w ogóle daje taką możliwość? Mam mnóstwo czcionek i często ta sama czcionka, o tej samej nazwie, występuje w dwóch formatach: TTF i OTF. Chciałam sobie wyszukać takie duplikaty, a ten program mi ich nie znajduje :( Da się to jakoś ustawić?
 
Do góry