OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
DVDFab Media Player – to rozbudowany odtwarzacz multimedialny przeznaczony dla systemów windows który bez problemu odtworzy filmy na płytach DVD, Blu-ray, wiele różnych popularnych formatów wideo (także HD) a także filmy z obrazów płyt zapisanych w standardzie ISO oraz z folderów z danymi, skopiowanych bezpośrednio z płyty.Program posiada miły dla oka interfejs i jest bardzo prosty w obsłudze.

Obsługiwane formaty :

*.3g2; *.3gp; *.3gp2; *.3gpp; *.amv; *.asf; *.avi; *.bin; *.cue; *.divx; *.dv; *.flv; *.gxf; *.iso; *m1v; *.m2v; *.m2t; *.m2ts; *.m4v; *.mkv; *.mov; *.mp2; *.mp2v; *.mp4; *.mp4v; *.mpa; *.mpe; *.mpeg; *.mpeg1; *.mpeg2; *.mpeg4; *.mpg; *.mpv2; *.mts; *.mxf; *.nsv; *.nuv; *.ogg; *.ogm; *.ogv; *.ogx; *.ps; *.rec; *.rm; *.rmvb; *.tod; *.ts; *.tts; *.vob; *.vro; *.webm; *.wmv
http://programyzadarmo.net.pl/2012/08/10/dvdfab-media-player-za-darmo-2/
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wprawdzie można użyć do zainstalowania i aktywacji instalatora ze strony producenta ale przygotowałem alternatywną instalkę gdyby się komuś nie udało/

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
A jak radzi sobie ten program z odtwarzaniem napisów?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Sprawdziłem pobieżnie na filmie Armia Boga i jest jeden mankament: nie wyświetla polskich znaków. Być może jest to kwestia tylko odpowiednich ustawień.
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
cześć emmers jak ten program zainstalować bo wychodzą jakieś problemy z rejestrem ,po ignorowaniu problemu program jest w wersji trial ??
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
wir1.jpg

wir2.jpg

Nie wiem co o tym sądzicie ale dzisiaj pojawił się u mnie ten komunikat o nowym nieznanym zagrożeniu którym okazał się być DVDFab Media Player....
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Jeśli wcześniej robiłeś takie same skany i eset nic nie powiadamiał to ja obstawiam sygnatry Eseta za winne.
W sumie możesz sprawdzić na virustotal ten plik swscale-2.dll
 
A

Anonymous

Heur czyli heurystyką wyłapał jakieś podejrzane działanie (budowę chyba nie, bo darłby się od razu :sarkazm ) tego pliku.
Pewnie FP :scratch
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Elvis_JXL napisał:
mediaplayer120.jpg

DVDFab Media Player 2.2.0 na Giveaway of the Day

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Fajnie ale może by jakąś alternatywną instalkę wykombinować na zaś , jakby trzeba zainstalować w innym terminie :scratch
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Licka jest na rok, aktywować można offline. Wystarczy instalka ze strony producenta i serial z promocji.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Elvis_JXL napisał:
Licka jest na rok, aktywować można offline. Wystarczy instalka ze strony producenta i serial z promocji.

Okay dzięki za info :klawik.
 
Do góry