E-prenumerata Gazety Wyborczej na rok za darmo

Status
Zamknięty.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Promocja jest skierowana dla studentów ale akceptowane są także nieuczelniane maile :yhy

Nielimitowany dostęp do artykułów w serwisach wyborcza.pl (w tym: "Duży Format", "Wysokie Obcasy", "Magazyn Świąteczny", "Ale Historia"), wyborcza.biz, BIQdata.pl i 24 serwisach lokalnych - na komputerze, tablecie i smartfonie w przeglądarce internetowej.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wiem co się będzie działo w komentarzach, więc drogi użytkowniku - jeśli wczoraj nie skorzystałeś z jakiegoś z dostępnych w promocji programów i powstrzymałeś się od komentarza zrób tak samo w tym przypadku. Dziękuję :dziękuję
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
.. ale w tym wypadku jest nie możliwe aby się powstrzymać .. Na mój gust wstawka prowokacyjna :szef
więc samemu trzeba było się powstrzymać :hi
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Mr Bean napisał:
papir tojlalet za darmo :)

To jak się podetrzesz e-wydaniem to wrzuć zdjęcie a ja zaprenumeruję dla Ciebie Twoją ulubioną gazetę. :p
 
M

Mr Bean

al_arsen napisał:
Mr Bean napisał:
papir tojlalet za darmo :)

To jak się podetrzesz e-wydaniem to wrzuć zdjęcie a ja zaprenumeruję dla Ciebie Twoją ulubioną gazetę. :p
nie jestem ekshibicjonistą, ani gejem wiec fotki Ci nie dam ale z szacunku dla twojej reklamy wydrukuje i rozdam z okolicznych szaletach miejskich :)

ok żarty żartami , ale promo nie dla mnie :zaciesz
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
a swoją drogą ... Panie Admin.. co ta wstawka robi w tym dziale ?
wyborcza [pfffuuu] to jakiś program..?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja tam komentuję wszędzie, więc chyba mogę... :)
Jak mam tylko czas, to czytam prawie wszystko - z prawa, z lewa i od środka, od deski do deski, z synem oglądam kreskówki dla dzieci i bez niego dla dorosłych... Nie oznacza to, że ze wszystkim, co przeczytam się zgadzam i wszystko mi się podoba.
Śmieszą mnie ludzie, którzy czytają mało lub wcale lub tylko z jednej strony, ale za to mają zdanie na każdy temat. Sami siebie ograniczają w dostępie do wiedzy lub głupio go odrzucają. Dyskusja z nimi jest też bez sensu, bo wiedzą wszystko najlepiej. Śmieszne jest też to, że wrzucają przy tym posty na forum z błędami ortograficznymi. Telewizja was ortografii nie nauczy, a czytanie owszem...
Mr Bean - też chcę zobaczyć zdjęcie twojego tabletu, jak go użyjesz jako papieru... :klawik.
Przy okazji - bezpłatna prenumerata jest dla studentów, czy to jest jakoś weryfikowane?
Już doczytałem. Dzięki.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
371
Reakcje/Polubienia
157
Panny i Pany - dajcie sobie spokój z argumentacją pro i contra.

Zindoktrynowanemu czytelnikowi jedynie słusznych gazet w Korei Północnej nie wytłumaczysz, że to propaganda i śmieć. Dla niego to zachód (czyli wszystko poza granicami Korei Północnej) będzie kłamliwą zgnilizną.

Z drugiej strony mamy czytelnika z "największej demokracji", utopionego w lekturze, dajmy na to, The Washington Post, gdzie sobie dowolnie nim manipulują FBI/CIA artykułami sponsorowanymi, jak to "ruskie hakery" wpływały na wynik wyborów w USA korzystając ze "specjalnego kodu powstałego na zlecenie FSB/KGB/GRU/ChWC" (ogólnodostępnego - służącego do testowania, czy strona została zainfekowana). Taki USman (from the land of the free) NIE UWIERZY, że dokładnie jak ten północny Koreańczyk jest manipulowany, okłamywany, że demokrację ma tylko na papierze, a wybór ma tylko jak w Polsce - między dżumą i cho.lerą. Czyli żaden.

Nie wiem, który z nich jest bardziej zaślepiony/zmanipulowany. Faktem jest, że obydwaj WIERZĄ, że oni - akurat NIE SĄ.Tja...

I rada - nie chcecie - nie czytajcie. Ale przed zjechaniem konkurencji za "lemingowatość" czy "ciemnogród" proponuję zapoznać się z podstawowymi technikami manipulacji i propagandy. Możecie być niemile zaskoczeni, jak to wasze "morze prawdy" mogło pochłonąć cały ocean kłamstwa.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
proponuję zapoznać się z podstawowymi technikami manipulacji i propagandy. Możecie być niemile zaskoczeni, jak to wasze "morze prawdy" mogło pochłonąć cały ocean kłamstwa.

Tą tematykę akurat znam. Nie z racji zawodu, nie od strony praktycznej - ale parę klas i parę lat studiów skończyłem :dziwak
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Quń napisał:
Panny i Pany - dajcie sobie spokój z argumentacją pro i contra.

Zindoktrynowanemu czytelnikowi jedynie słusznych gazet w Korei Północnej nie wytłumaczysz, że to propaganda i śmieć. Dla niego to zachód (czyli wszystko poza granicami Korei Północnej) będzie kłamliwą zgnilizną.

Z drugiej strony mamy czytelnika z "największej demokracji", utopionego w lekturze, dajmy na to, The Washington Post, gdzie sobie dowolnie nim manipulują FBI/CIA artykułami sponsorowanymi, jak to "ruskie hakery" wpływały na wynik wyborów w USA korzystając ze "specjalnego kodu powstałego na zlecenie FSB/KGB/GRU/ChWC" (ogólnodostępnego - służącego do testowania, czy strona została zainfekowana). Taki USman (from the land of the free) NIE UWIERZY, że dokładnie jak ten północny Koreańczyk jest manipulowany, okłamywany, że demokrację ma tylko na papierze, a wybór ma tylko jak w Polsce - między dżumą i cho.lerą. Czyli żaden.

Nie wiem, który z nich jest bardziej zaślepiony/zmanipulowany. Faktem jest, że obydwaj WIERZĄ, że oni - akurat NIE SĄ.Tja...

I rada - nie chcecie - nie czytajcie. Ale przed zjechaniem konkurencji za "lemingowatość" czy "ciemnogród" proponuję zapoznać się z podstawowymi technikami manipulacji i propagandy. Możecie być niemile zaskoczeni, jak to wasze "morze prawdy" mogło pochłonąć cały ocean kłamstwa.

Podoba mi się to co piszesz Kolego. :ok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Kto chce czytać za darmo niech skorzysta a kto nie chce czytać niech nie korzysta (chociaż mam takie przeczucie, że niektórzy napiszą, że promocja jest :chory bo tak wypada a i tak skorzystają :zaciesz ) Jeśli ma ktoś problem i chce się wypowiedzieć to..... "mój drogi pamiętniczku, dzisiaj była promocja na GW...." i po sprawie. Temat zamykam bo Was nosi :francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry