Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

PC Echoes of Sorrow za darmo

A

Anonymous

Autor tematu #1

Amnezja to rzeczywiście problematyczna sprawa. Zwłaszcza, gdy grozi nam niebezpieczeństwo związane z zapomnianymi wydarzeniami. Zanurzmy się w przeszłości, by wyjaśnić wątpliwości.

Główną bohaterkę Echoes of Sorrow spotkała ciężka sytuacja. Cierpi na amnezję, więc nie wie, dlaczego jej życie jest zagrożone. Podąża za nią tajemniczy cień, który nie opuszcza jej na krok. Dlatego Rose postanawia wyjaśnić zagadki swojej przyszłości. Wprowadza się w głęboki sen, by zobaczyć, co się kryje w jej jaźni.

Naszym zadaniem jest pomóc Rose w wędrówce po własnej historii. Będziemy musieli zmierzyć się z potworami z przeszłości. Poznamy wydarzenia, które doprowadziły bohaterkę do takiego stanu. Zmierzymy się z siłami zła, które maczały palce w całej sytuacji. Wszystko po to, by ocalić życie dziewczyny.
info: programosy.pl

Listen to the Echoes of Sorrow and remember who you are as you explore your memories in this fun Hidden Object game! While being chased by a dark shadow, you trip and hit your head. Because of this amnesia, you must go through your past and relive your memories. Travel through time and stop the dark shadow that is still after you!
http://game.giveawayoftheday.com/echoes-of-sorrow/

na Game Giveaway of the Day przez 23 godziny
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1996
Polubienia
319
#2
Polska wersja gry oparta na promocyjnej instalce. Miałem kłopoty z czcionkami , które musiałem edytować w Photoshopie, ale ostatecznie spolszczenie jest w miarę czytelne

http://ovh.to/758McKL