Emsisoft - wersje stabilne

maks028

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
275
Reakcje/Polubienia
5
Bardzo fajny programik ktorego nie trzeba przedstawiac (program do wyszukiwania i usowania koni trojanskich , dialerow ,komponentow adware i spyware rootkitow,robakow,oraz innego zlosliwego oprogramowania)...Jego zaleta to wlaczanie prgramu z pamieci przenosnej i nie trzeba instalowac programu , odpalasz i jest gotowy do uzycia (reczna aktualizacja bazy sygnatur wirusow). Dziala w systemach : Windows XP,2003/2008 Server,Vista,7 Polecam :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Emsisoft - Programy

Emsisoft Emergency Kit jest darmowym pakietem narzędzi przeznaczonym do wyszukiwania i usuwania z komputera różnego rodzaju złośliwego oprogramowania. W jego skład wchodzą następujące programy: Emergency Kit Scanner (kiedyś a-squared Free), Commandline Scanner, HiJackFree i BlitzBlank. Pierwszy z nich stworzony został do walki z koniami trojańskimi, dialeremi, komponentami adware i spyware oraz robakami. Oferuje on skanowanie systemu w 4 trybach: szybkim, inteligentnym, dokładnym i zdefiniowanym przez użytkownika. W przypadku wykrycia szkodliwych komponentów umożliwia ich usunięcie lub przeniesienie do kwarantanny, a także dzięki zintegrowanej bazie WWW może dostarczyć szeregu informacji na temat danego szkodnika. Commandline Scanner jest odpowiednikiem powyższego narzędzia, który pozbawiony został graficznego interfejsu i obsługiwany jest z poziomu linii poleceń. Z kolei HiJackFree i BlitzBlank to oprogramowanie pozwalające odpowiednio dokonywać szczegółowej analizy systemu i manualnie usuwać wykryte malware, zarządzać oprogramowaniem uruchamianym wraz z systemem, a także kasować z dysku pliki, wpisy w rejestrze i sterowniki, które zostały wcześniej zablokowane przez złośliwe oprogramowanie. Emsisoft Emergency Kit nie wymaga instalacji.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Re: Emsisoft Emergency Kit

Czemu usunięto mój post w którym napisałem, że opis jest skopiowany z dp (co zresztą jest prawdą) ?
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Emsisoft Emergency Kit

No i co z tego ? Ją tylko informuje a nie tworzę opisy pff
 

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Re: Emsisoft Emergency Kit

Dozamet1 napisał:
No i co z tego ? Ją tylko informuje a nie tworzę opisy pff

dozamet1 ale nikt by się nie przypiął jakbyś dodał źródło.
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Emsisoft Emergency Kit

A co to wam da ? Nie podoba się to dodajcie sobie źródło nawet wody mineralnej. Koniec tematu . Pozdro
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Emsisoft Emergency Kit

Właśnie dzisiaj przeglądałem sobie dobreprogramy.pl i też zainteresowałem się tym programem, chciałem nawet założyć nowy wątek aby rozstrzygnąć co lepiej zainstalować:
1)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, któy zresztą może pełnić rolę antywirusa bo ma ochronę w czasie rzeczywistym czy
2)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

ale skoro już taki wątek jest, żeby nie tworzyć niepotrzebnie nowych tematów na forum pytanie zadaję w tym temacie ;)
Co sądzicie?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35847
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
Re: Emsisoft Emergency Kit

Ja wybrał bym Emsisoft ponieważ ma o wiele lepszą wykrywalność i nie trzeba go instalować ale pamiętaj że to jest skaner na żądanie ,nie posiada ochrony real time ( w czasie rzeczywistym )może być uruchomiony z pamieci przenośnej i jest w stanie wykryć, usunąć i poddać kwarantannie ponad 4 miliony realnych zagrożeń.Emergency Kit jest zbiorem programów do skanowania i zainfekowanych komputerów w poszukiwaniu wirusów, trojanów, spyware, adware, robaków, dialeramów, keyloggerów i innych programów złośliwch.


SPyware Terminator posiada ochronę w czasie rzeczywistym ale jest słabszy jeśli chodzi o wykrywalność i usuwanie poza tym kiedyś ( kilka lat temu ) został wpisany na " czarną liste " ( później został z niej usunięty )

Ja wybrał bym Emsisoft :)

Zawsze możesz skorzystać z jeszcze działającej promocji na Emsisoft ( roczna licencja ) gdzie program posiada ochronę real time ale jeśli ma być tylko dodatkowym skanerem to w zupełności wystarczy ci Emergency Kit

:)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Emsisoft Emergency Kit

OXYGEN THIEF napisał:
Zawsze możesz skorzystać z jeszcze działającej promocji na Emsisoft ( roczna licencja ) gdzie program posiada ochronę real time ale jeśli ma być tylko dodatkowym skanerem to w zupełności wystarczy ci Emergency Kit

A czy mogę go zarejestrować a zainstalować później powiedzmy w sierpniu? Tzn czy przy instalacji wtedy zadziała mi licencja czy tam serial?
I jeszcze pytanko czy ten Emsisoft z roczną licencją też jest w wersji portable?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35847
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
Re: Emsisoft Emergency Kit

Serial zadziała ale śpiesz się bo promocja jest do końca miesiąca aktywna :!:

Jeśli istnieje wersja portable Emsisoft Antimalware to tak zadziała
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Emsisoft Emergency Kit

Dzięki szef za odpowiedź, zaraz po jej przeczytaniu pobiegłem kupić do kiosku gazetkę. Niestety musiałem aż odwiedzić trzy :( ale udało się.
Teraz się zarejestrowałem tj. utworzyłem konto i tak jak było napisane w mailu pobrałem z tego linku co przysłali programik ale jeszcze nie instalowałem.
Tylko trochę się przy tym wszystkim zamotałem w mailu napisali że trzeba użyć swojego loginu i hasła przy rejestracji programu i podać ten kod który jest zamieszczony w mailu od nich (jakoś inaczej go nazywali na pewno nie serialem).
Czy dobrze zrozumiałem tak przebiega instalacja i aktywacja tego programu? Pytam bo nie chciałbym stracić na próżno tyle grosza :D a pierwszy raz mam taki program gdzie w taki sposób trzeba wszystko podawać. Zazwyczaj wystarczał serial :)
Dobrze zrozumiałem?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Emsisoft Emergency Kit

Dzięki za odpowiedź.
No to teraz mogę spokojnie iść spać :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35847
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
Re: Emsisoft Emergency Kit

Z tą promocją to radził bym ci się pośpieszyć ( o ile już nie uzyskałeś kluczyka ) bo kończy się za kilka dni
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Emsisoft Emergency Kit

Ok dzięki utworzyłem konto i przysłali mi maila. Więc chyba wszystko co potrzebne już mam no jeszcze trochę czasu żeby zainstalować program ale to za jakieś 2 tygodnie.
 
Do góry