Emulator, symulator IOS

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Wymyśliłem sobie taki temat. Chwiałbym założyć grupę rodzinną w apple i dodać kilku znajomych, żebyśmy mogli oglądać apple tv w trzy osoby, bo tyle jednocześnie kont umożliwia ta platforma. Problem jest w tym, że nie mam iphone i chciałebym to zrobić albo przez PC albo przez android tv, a za cholere nie można tego zrobić. Czy jest jakaś możliwość skonfigurowania grupy rodzinnej w apple bez "mania" ich urządzenia? Próbowałem przez www i przez itunes i bieda, nie da się.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10579
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wymyśliłem sobie taki temat. Chwiałbym założyć grupę rodzinną w apple i dodać kilku znajomych, żebyśmy mogli oglądać apple tv w trzy osoby, bo tyle jednocześnie kont umożliwia ta platforma. Problem jest w tym, że nie mam iphone i chciałebym to zrobić albo przez PC albo przez android tv, a za cholere nie można tego zrobić. Czy jest jakaś możliwość skonfigurowania grupy rodzinnej w apple bez "mania" ich urządzenia? Próbowałem przez www i przez itunes i bieda, nie da się.

A nie jest czasem na 6 osób :scratch
Ale mniejsza z tym. Włącz sobie apple tv na telewizorze i z poziomu apki możesz wtedy dodawać kolejne osoby z tego co pamiętam.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Coś mi się wydaje, że to nie jest tak w tej apce to chyba dodaje się inne konta żeby profile zmienić, a nie żeby udostępnić innemu kontu korzystanie z twojego abonamentu :(
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55842
Coś mi się wydaje, że to nie jest tak w tej apce to chyba dodaje się inne konta żeby profile zmienić, a nie żeby udostępnić innemu kontu korzystanie z twojego abonamentu :(

Ważne: Chmury rodzinnej nie można włączyć ani skonfigurować bezpośrednio na Apple TV. Trzeba do tego celu użyć Maca, urządzenia iOS lub urządzenia iPadOS.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przejrzyj jeszcze ten wątek:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Na reddit można znaleźć taką poradę:
Your only options are purchase, rent or borrow an iOS or Mac to setup family sharing. Family sharing existed way before AppleTV+ it was easier just to place it there instead of coding another method.

For $14 you can rent a Mac instance for a week, create your appleID's and set up family sharing.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Czyli wychodzi, że du..a zbita, nie ma opcji bez urządzenia apple. Ta polityka firm USA jest słaba, podobnie z kindlem ehhhhh lipoza
 
Do góry