ExtremeCopy domyślny program do kopiowania w XYplorer

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
jak to zrobić w xyplorerze, żeby extremecopy był domyślnym programem do kopiowania ??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9980
Reakcje/Polubienia
10610
Miasto
Somewhere over the rainbow.
andyxa napisał:
jak to zrobić w xyplorerze, żeby extremecopy był domyślnym programem do kopiowania ??

Ja się kiedyś z tym męczyłem i prawdę mówiąc nie znalazłem idealnego rozwiązania ale jest jedno rozwiązanie. Jeśli kopiując plik zamiast używania przycisków w XY po prostu zaznacz plik do skopiowania później Ctrl+C, później zaznacz miejsce docelowe i Ctrl+V. Plik zostanie skopiowany przez ExtremeCopy. wiem, że to nie jest idealne rozwiązanie ale działa
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
al_arsen napisał:
andyxa napisał:
jak to zrobić w xyplorerze, żeby extremecopy był domyślnym programem do kopiowania ??

Ja się kiedyś z tym męczyłem i prawdę mówiąc nie znalazłem idealnego rozwiązania ale jest jedno rozwiązanie. Jeśli kopiując plik zamiast używania przycisków w XY po prostu zaznacz plik do skopiowania później Ctrl+C, później zaznacz miejsce docelowe i Ctrl+V. Plik zostanie skopiowany przez ExtremeCopy. wiem, że to nie jest idealne rozwiązanie ale działa
dzięki za poradę, jak się nie mylę potrzeby jest jakiś scrypt, coś było na forum xyplorera ale odnośnie innego programu
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Przydałby się - też jestem posiadaczem w/w programów - pozdrawiam kumatych w temacie i proszę o takowy skrypt.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
niestety nic z tego nie będzie
odpowiedź od Donalda Lessau z XYplorer

How to integrate ExtremeCopy Pro in XYplorer ??
Not possible.
 
Do góry